PDA

View Full Version : معرفی کتاب فارسی برای آموزش اندروید

vahidak64
چهارشنبه 20 آذر 1392, 08:41 صبح
دوستان کتاب فارسی خوب کسی سراغ داره معرفی کنه برا خریدن؟
راستش من ۱۸ تومن دادم یکی گرفتم آخرشم به هیچ دردم نخورد.بیشتر کلیات گفته و خیلی سطح بالاس
بدجوری اعصابم خورد شد.

abbasalim
چهارشنبه 20 آذر 1392, 13:13 عصر
سلام اون کتابی که گرفیتید احتمالا تالیف حسین خوش رفتار منفرد هست . این کتاب بهترین کتاب فارسی هست چندتا دیگه کتاب هستن که وضعشون از این همه بد تر خیلی خیلی بد تر کلا دنبال کتاب فارسی نگردید چیزه خوبی گیرتون نمیاد

vahidak64
پنج شنبه 21 آذر 1392, 01:43 صبح
حالا من اسم مترجم کتابو نمیگم تا ضدتبلیغ!! نشه
راستش منم سعی کردم برم سراغ منابع انگلیسی ولی خداییش هر چی سعی کردم نشد
اولا با سرعت حلزونی پیش میرم چون هیچی از انگیسی حالیم نیس فقط میدونم it is a door ینی آن یک پنجره است!
ثانیا من کاملا مبتدی هستم و با این روند واقعا سرخورده شدم همین اول کاری
اگه امکان داره چن تا کتاب فارسی معرفی کنید
ممنون میشم

rubiks.kde
پنج شنبه 21 آذر 1392, 10:07 صبح
حالا من اسم مترجم کتابو نمیگم تا ضدتبلیغ!! نشه
راستش منم سعی کردم برم سراغ منابع انگلیسی ولی خداییش هر چی سعی کردم نشد
اولا با سرعت حلزونی پیش میرم چون هیچی از انگیسی حالیم نیس فقط میدونم it is a door ینی آن یک پنجره است!
ثانیا من کاملا مبتدی هستم و با این روند واقعا سرخورده شدم همین اول کاری
اگه امکان داره چن تا کتاب فارسی معرفی کنید
ممنون میشم

اگه این طوره پیشنهاد میدم یادگیری رو به صورت پروژه ایی ادامه بدید به این صورت یادگیری از اینکه برید و فقط مطالعه کنید بهتره.

vahidak64
جمعه 22 آذر 1392, 03:29 صبح
منظورتونو از پروژه ای دقیقا متوجه نمیشم
ولی فک کنم منظورتون اینه که یه پروژه آماده رو از اول شرو به خوندن کدهاش کنم و هرجا مشکل داشتم برم با مطالعه حل کنم

Hadi.Me
جمعه 22 آذر 1392, 07:06 صبح
منظورتونو از پروژه ای دقیقا متوجه نمیشم
ولی فک کنم منظورتون اینه که یه پروژه آماده رو از اول شرو به خوندن کدهاش کنم و هرجا مشکل داشتم برم با مطالعه حل کنم

فک کنم منظور دوستمونو اشتباه متوجه شدید. منظورشون این بود که شما فقط به کتاب متکی نباشید؛ بلکه یه پروژه رو شروع کنید و یادگیریتون رو در مسیر تکمیل پروژه کامل تر کنید. خود من هم به همین شکل شروع کردم و همینطور با جلو بردن پروژه ها، توی برنامه نویسی پیشرفت می کنم.

hamedjj
جمعه 22 آذر 1392, 10:51 صبح
من که میگم آموزش های آقای آقاجانی را دنبال کن که مثل این تو خارجی هاش هم ندیدم

http://uncocoder.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF

vahidak64
شنبه 23 آذر 1392, 09:03 صبح
از دوستان ممنونم
اما ینی یه دونه کتاب فارسی خوب هم پیدا نمیشه که کسی معرفی کنه؟

abbasalim
شنبه 23 آذر 1392, 09:20 صبح
از دوستان ممنونم
اما ینی یه دونه کتاب فارسی خوب هم پیدا نمیشه که کسی معرفی کنه؟
من واسه یه کار خاصی تقریبا تمام کتاب های فارسی رو خریدم (به جز یکیش) بهترینش همین کتابه که دوستمون میگن به هیچ دردی نمیخوره الباقیشون که از این هم بدتر هستن (از لحاظ ترجمه مخصوصا)

poorman
شنبه 23 آذر 1392, 18:39 عصر
از منابع فارسی هیچی در نمیاد دوست عزیز
من خودم فقط واسه شروع و آشنایی با محیط اندروید از آموزش های آقای کمالان استفاده کردم
بعدش دیگه باید فقط پروژه ای بری جلو ، چون با آموزش خوندن کمتر میشه به جایی رسید ، آخرشم هیچ کار عملی نمیتونی بکنی
سعی کن از برنامه های ساده شروع کنی ، اگر خیلی مبتدی هستی مثلا از یه ماشین حساب نوشتن
آموزش فارسی تا این حد فکر کنم باشه ، هرجایی هم که مشکل داشتی فروم هست میپرسی دیگه
اگرم زبانت خوب باشه ، یه سرچ میزنی کلی جواب پیدا میکنی ، کافیه از فرمت " how to ... in android " استفاده کنی
مثلا : how to run code by click button in android

و من الله توفیق

poorman
شنبه 23 آذر 1392, 18:43 عصر
درضمن یک PDF فارسی هست که تقریبا خوب تونسته شروع کنه کار رو برای مبتدی ها
اونم یه سرچ بزن ، 400 صفحه هست تالیف ( مهرداد جاویدی و شهرام رامشت )

vahidak64
شنبه 23 آذر 1392, 21:05 عصر
خیلی ممنونم

7th man
دوشنبه 02 دی 1392, 21:45 عصر
سلام اون کتابی که گرفیتید احتمالا تالیف حسین خوش رفتار منفرد هست . این کتاب بهترین کتاب فارسی هست چندتا دیگه کتاب هستن که وضعشون از این همه بد تر خیلی خیلی بد تر کلا دنبال کتاب فارسی نگردید چیزه خوبی گیرتون نمیاد

جالبه منم این کتابو گرفته بودم جناب منفرد تو کتاب تاکید کرد کرد که نسخه اکلیپس که توی dvd همراه کتاب هست 32 بیتیه .من اومدم اجراش کردم با کمال تعجب دیدم ارور میده که این مال 64 بیتیه!!!

ironamir
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 09:40 صبح
آموزش رایگان سکان آکادمی خوبه اینم لینکش
https://www.sokanacademy.com/tutorials/android/androidAll.zip

tux-world
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 13:43 عصر
در کل تمامی پیشرفتم رو مدیون خوب دونستن زبان انگلیسیم میدونم. انقدر تو پیشرفتم تاثیر داشت راه چند ساله رو چند ماهه طی کردم. نگرشتون رو از این که انگلیسی بلد نیستم نمیفهمم عوض کنید. برید کلاس زبان یاد بگیرید. اگه واقعا میخایید توسریعترین زمان احتیاجاتتون رفع بشه با حرفه ای ها بشینید یاد بگیرید.

godofphp
چهارشنبه 27 مرداد 1395, 18:08 عصر
آموزش رایگان سکان آکادمی خوبه اینم لینکش
https://www.sokanacademy.com/tutorials/android/androidAll.zip
شما مشکل روحی و روانی دارید ؟
تاپیک سه سال پیش رو برای چی آپ میکنید ؟