PDA

View Full Version : گفتگو: تاریخ جاری بدون استفاده از تاریخ سیستم عامل

hamed.alinejad
چهارشنبه 20 آذر 1392, 11:09 صبح
با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

من میخواستم بدونم آیا امکانش وجود داره که تابع یا ماژول تاریخی نوشته بشه که از تاریخ سیستم عامل استفاده نکنه ؟؟؟

مثلا میخوایم یه قفل نرم افزاری بزاریم که هر 30 روز سریال بخواد اگه طرف تاریخ سیستم رو بکشه عقب که سریال نمیخواد نرم افزار اما اگه تابع خاصی باشه که تاریخ اختصاصی و دقیق رو خود نرم افزارمون درست کنه حله

ممنون میشم همکاری کنید در این مورد

sagggad
چهارشنبه 20 آذر 1392, 11:32 صبح
من در مورد این موضوع اطلاعی ندارم دوست عزیز.اما یکی از راه هایی که برای دمو کردن نرم افزار میشه استفاده کرد اینه که کاربر رو به مدت زمان استفاده خالص از نرم افزار محدود کنی.یعنی مدتی که کاربر داخل نرم افزار بوده نه مدتی که نرم افزار روی سیستم اون نصب بوده!انجام این کار هم خیلی ساده است: میتونی یک تایمر درنرم افزار بذاری وبا شروع شدن نرم افزارت اون رو Enable کنی.بعد Interval اون رو مثلا روی 60000 میلی ثانیه که برابر یک دقیقه هستش تنظیم می کنی که دقایق حضور کاربر درنرم افزار رو در یک تکس باکس که Visible اون برابربا False باشه ذخیره کنه.وبعد با استفاده از دستوراتSaveSetting و GetSetting اون مدت زمان رو ذخیره و بازیابی میکنی.ودر هربار باز شدن نرم افزار یه دستور در فرم لود مینویسی که اگراین مدت زمان که در اصل نوشته داخل تکس باکس هستش از مثلا 24 ساعت رد شد، Enable تمام کنترل های روی فرم برابر باFalse بشه.
این چیزی بود که من به نظرم رسید:لبخندساده:
موفق باشید

mehdi.safavie
چهارشنبه 20 آذر 1392, 11:58 صبح
درود;
Interval تایمر رو اگه روی 3600000 بزاری ، کاربر اگر 59 دقیقه کار کنه و از برنامه خارج بشه ، تایمر عمل نمیکنه ، بهتره همون 60000 بزاری ( یک دقیقه ) کاری با سرعت برنامه یا .... دیگه نداره !
در کل این راه هم قشنگه
ولی یه راه حل دیگه هم داره که مثل نرم افزار 3DMAX حتی اگر ویندوز رو دوباره نصب کنی هم باز کار میکنه ، دنبال اونم ، پیدا کردم حتما تو سایت میزارم .

sagggad
چهارشنبه 20 آذر 1392, 12:04 عصر
راست میگی حواسم نبود به این موضوع.ولی این راه درکل راه خوبیه برای دمو کردن نرم افزار

Beginneruser
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 12:31 عصر
درود;
Interval تایمر رو اگه روی 3600000 بزاری ، کاربر اگر 59 دقیقه کار کنه و از برنامه خارج بشه ، تایمر عمل نمیکنه ، بهتره همون 60000 بزاری ( یک دقیقه ) کاری با سرعت برنامه یا .... دیگه نداره !
در کل این راه هم قشنگه
ولی یه راه حل دیگه هم داره که مثل نرم افزار 3DMAX حتی اگر ویندوز رو دوباره نصب کنی هم باز کار میکنه ، دنبال اونم ، پیدا کردم حتما تو سایت میزارم .

سلام برای این کار یا میتونی یه فایل رمز نگاری شده در جاهای دیگه ایجاد کنی و اطلاعات رو از اون فایل بخونی و اینکه مثلا برنامه بعد از خوندن فایل اونو پاک کنه و به دفعات اطلاعات رو رمزنگاری و بخونه فکر کنم غیر از این راه دیگه ای نباشه البته من نمیدونم شایدم باشه