PDA

View Full Version : تولید اشیا در یک صفحه به دفعات فراوان چه عواقبی دارد

sara_aryanfar
چهارشنبه 20 آذر 1392, 13:45 عصر
با سلام تصور کنید ما در لود یک صفحه داریم اشیائی رو تولید می کنیم مثلا
dbconniction dbc2 = new dbconniction();
DataTable adstb =new DataTable()

خب اگر صفحه ما در روز 50 هزار بار فراخوانی بشه یعنی این اشیائ 50 هزار بار در روز ایجاد شدن خب سوال من اینجاست
اولا به چه نحوی اشیا رو ایجاد کنیم که بعد استفاده از بین برن البته میدونم میشه از using استفاده کرد اما در مورد برخی اشیا این اجازه رو نمیده

دوم اینکه اگر به همین منوال سایت پیش بره چه عواقبی داره مشکلاتی که پیش میاره چی هستش

Abbas Naghdi
چهارشنبه 20 آذر 1392, 15:48 عصر
با سلام تصور کنید ما در لود یک صفحه داریم اشیائی رو تولید می کنیم مثلا
dbconniction dbc2 = new dbconniction();
DataTable adstb =new DataTable()

خب اگر صفحه ما در روز 50 هزار بار فراخوانی بشه یعنی این اشیائ 50 هزار بار در روز ایجاد شدن خب سوال من اینجاست
اولا به چه نحوی اشیا رو ایجاد کنیم که بعد استفاده از بین برن البته میدونم میشه از using استفاده کرد اما در مورد برخی اشیا این اجازه رو نمیده

دوم اینکه اگر به همین منوال سایت پیش بره چه عواقبی داره مشکلاتی که پیش میاره چی هستش

در C++ باید این ها رو مدیریت کنی ... اما در .Net خودش از حافظه خارج میکنه ...

Kamarian.Reza
پنج شنبه 21 آذر 1392, 02:05 صبح
بعضی جاها رو خودتون باید مدیریت کنید

به عنوان مثال، اگه قراره به Data Base وصل شید، کانکشن رو از طریق Web.Config ایجاد کنید

و یا متدهایی که باید در خیلی جاها استفاده کنید رو به صورت استاتیک تعریف کنید که نیازی به تعریف Object نداشته باشه

موارد از این دست زیادند، ولی باید به مرور، با کسب تجربه و با توجه به شرایط پروژه ازشون استفاده کرد

A.S.Roma
پنج شنبه 21 آذر 1392, 12:30 عصر
در .NET دو مدل Resource (یا همون حافظه داریم.)

Managed resource
Unmanaged Resource

شما باید نگران UnManagedها باشید.
برای آشنایی با این مدل resourceها می تونید به msdn مراجعه کنید.

Progman.ir
پنج شنبه 21 آذر 1392, 15:41 عصر
بعضی جاها رو خودتون باید مدیریت کنید

به عنوان مثال، اگه قراره به Data Base وصل شید، کانکشن رو از طریق Web.Config ایجاد کنید

و یا متدهایی که باید در خیلی جاها استفاده کنید رو به صورت استاتیک تعریف کنید که نیازی به تعریف Object نداشته باشه

موارد از این دست زیادند، ولی باید به مرور، با کسب تجربه و با توجه به شرایط پروژه ازشون استفاده کرد

البته من نظر دوستمون رو تصحیح میکنم از طریق web.config نباشه بلکه از طریق کلاس باشه بخاطر امنیت هک کردن.چرا که وقتی connectionString در کلاس تعریف بشه ، تبدیل به Dll میشه در هنگام پابلیش و کد دیده نمیشه در ارور های ناگهانی و یا دسترسی هکر به هاست