PDA

View Full Version : دانلود کامپوننت های غیر رایگان

مجتبی جوادی
شنبه 23 آذر 1392, 08:15 صبح
دوستان درود
من دنبال یک کامپوننت غیر مجانی می گشتم که یک راحل خیلی ساده برای خرید و دانلود مجانی آنها پیدا کردم . دوستانی که مثل من چنین مشکلی را دارند و میخواهند یک کامپوننت خاص غیر مجانی را دانلود کنند برای من یک ایمیل بفرستند و در Subject آن کلمه Component را بفرستند تا بطور اتوماتیک راهنمای این کار برایتان ارسال گردد
ایمیل من : fmmf2005@yahoo.com

benyaminrahimi
شنبه 30 آذر 1392, 18:26 عصر
آقا خوب اسم اون فرومرو بذاز برای خودتو بقیه کار بیخود درست نکن :)

habibb
شنبه 30 آذر 1392, 23:20 عصر
دوستان درود
من دنبال یک کامپوننت غیر مجانی می گشتم که یک راحل خیلی ساده برای خرید و دانلود مجانی آنها پیدا کردم . دوستانی که مثل من چنین مشکلی را دارند و میخواهند یک کامپوننت خاص غیر مجانی را دانلود کنند برای من یک ایمیل بفرستند و در Subject آن کلمه Component را بفرستند تا بطور اتوماتیک راهنمای این کار برایتان ارسال گردد
ایمیل من : fmmf2005@yahoo.com

من فرستادم ولی چیزی نیامد

مجتبی جوادی
پنج شنبه 05 دی 1392, 08:43 صبح
این هم خدمت دوستان
این آموزش مناسب برای شماست. در این آموزش چند مرحله ای شما با دریافت ویزا کارت آشنا خواهید شد.

توجه داشته باشید که طی مراحل زیر و تکمیل ثبت نام، کاملاً رایگان می باشد.

و اما دریافت کارت آعتباری ویزا کارت، بصورت رایگان (لطفا مراحل را به دقت طی کنید):

ابتدا اینجا (http://www.AWSurveys.com?R=1574949) کلیک کنید

* پس از بارگزاری صفحه، بر روی گزینه Create A Free Account کلیک کنید.

* در قسمت User Name، نام کاربری خود را وارد کنید.

* در قسمت Password، رمز کاربری خود را که باید حداقل 7 و حداکثر 15 رقم باشد، را وارد کنید.

* نوع جنسیت خود را در قسمت Gender مشخص کنید. ( Male: مرد -- Female: زن )

* در قسمت Email Address، ایمیل خود را وارد کنید.

* و با وارد کردن کد موجود در تصویر، و زدن دکمه Create A Free Account، مرحله اول را طی کنید.

پس از طی کردن مرحله اول، در مرحله دوم شما باید موجودی ویزا کارت (Visa Card) خود را افزایش دهید.
برای راحت تر شدن موضوع با عکس آموزش میدم
114428
بعد از کلیک روی تبلیغ وارد صفحه جدید میشید
114429
داخل کادر سفید رنگ آدرس یک سایت یا وبلاگ را وارد میکنید ( فرقی نمیکنه چه سایتی باشه )
سپس دکمه Submit Review رو بزنید
بعد از انجام این مرحله مجددا به صفحه Home بازمیگردید
تبلیغ قبلی که روی آن کلیک کرده بودید حذف شده ، و باید برای تمام تبلیغات قسمت Surveys نیز همین کار را انجام بدهید تا تمام تبلیغات حذف شوند

مرحله سوم:
در مرحله سوم، شما باید لینک اختصاصی خود را که در قسمت Invite Friends قرار دارد را کپی کرده، و به دوستان خود انتقال دهید. دعوت هر فرد و عضویت رایگان آن در سیستم، برابر با $0.3 می باشد.

مرحله چهارم:

پس از طی کردن مرحله سوم، و رسیدن موجودی شما به سقف معمول ($15)، شما می توانید، با زدن دکمه Cash Out در منوی Home، ویزا کارت خود را صادر کنید

hadisalahi2
پنج شنبه 05 دی 1392, 09:42 صبح
این همه دنگ و فنگ برای گرفتن یک کامپوننت
بی خیال بابا کی هسش رو داره :متفکر: