PDA

View Full Version : KdTele و چند خط همزمان

Land_Of_Inprise
شنبه 26 فروردین 1385, 17:24 عصر
سلام

kdTele با چه مودمی خوب سازگاری داره و برای استفاده همزمان از چند خط موردی نداره ؟

متشکرم .

Touska
شنبه 26 فروردین 1385, 17:33 عصر
من با US Robotic External یا Zoltrix 3 Chip Internal

mzjahromi
شنبه 26 فروردین 1385, 18:23 عصر
اگر جستجو کنید به نتایج کاملی می رسید.

Land_Of_Inprise
یک شنبه 27 فروردین 1385, 01:32 صبح
من با US Robotic External یا Zoltrix 3 Chip Internal

سلام

شما از این مودمها با این کامپوننت بطور همزمان استفاده کردید ؟ یعنی چند مودم در یک برنامه که با این کامپوننت نوشته شده باشه .

متشکر میشم اگر توضیح بدید که آیا تست کردید یا خیر .

mzjahromi
یک شنبه 27 فروردین 1385, 08:36 صبح
شما از این مودمها با این کامپوننت بطور همزمان استفاده کردید ؟ یعنی چند مودم در یک برنامه که با این کامپوننت نوشته شده باشه .

متشکر میشم اگر توضیح بدید که آیا تست کردید یا خیر .
من با KDtele نه ولی با Exceletel و با یک مودم اکسترنال DLink و یک مودم اینترنال Rockwell همزمان تست کردم مشکلی نداشت.

Land_Of_Inprise
یک شنبه 27 فروردین 1385, 19:24 عصر
من با KDtele نه ولی با Exceletel و با یک مودم اکسترنال DLink و یک مودم اینترنال Rockwell همزمان تست کردم مشکلی نداشت.

سلام

برای همه انواع تماسها ؟ شماره گیری و پاسخ دهی ؟ اونم بطور همزمان ؟ در ضمن من Exceletel رو دارم آخرین ورژن منتها کرک Enterprise Edition اون رو برای یک لاین دارم . شما میتونی نسخه مورد استفاده خودت رو در اختیار من قرار بدی ؟

متشکرم .

mzjahromi
دوشنبه 28 فروردین 1385, 06:44 صبح
برای همه انواع تماسها ؟ شماره گیری و پاسخ دهی ؟
نه فقط برای پاسخ دهی

اونم بطور همزمان ؟
بله به طور همزمان.

در ضمن من Exceletel رو دارم آخرین ورژن منتها کرک Enterprise Edition اون رو برای یک لاین دارم . شما میتونی نسخه مورد استفاده خودت رو در اختیار من قرار بدی ؟
من هم همون نسخه یک لاینش رو داشتم. این کار رو توسط دو تا Application انجام دادم.حالا با یه سری کلک ها که یکی به نظر بیاد