PDA

View Full Version : گفتگو: امنیت در فروش سایت

Mohammad_dn
شنبه 23 آذر 1392, 18:36 عصر
سلام

من میخوام...یه سایتی رو به مشتری تحویل بدم...اما میخوام فقط دو بار بتونن ازش استفاده کنن...با فرض اینکه ما اطلاعات هاست و دامنه ی طرف رو نداریم...حالا باید چیکار کنیم؟:متفکر::متفکر::متفکر:

sara_aryanfar
شنبه 23 آذر 1392, 20:03 عصر
اگر اسکریپت رو بدی بیرون زیاد زمان نمی بره رایگان شدنش تنها و بهترین راه اینه که اسکریپت رو روی سرور خودتون بالا بیارین و به کاربر اجازه استفاده بدین

اما اگر اصرار بر این هست که اسکریپت بره بیرون ظاهرا میشه سایت رو در قالب یک اسمبلی واحد پابلیش کرد و با برنامه هایی مثل اسمارت اسمبلی روش کار کرد تا بیرون کشیدن کد سختر باشه و در این صورت می تونین هر فرآیند محدود کننده ای رو تعریف کنید مثل چک کردن دفعات استفاده دامنه مورد نظر و غیره

gerdioz
شنبه 23 آذر 1392, 20:47 عصر
سعی کن توابع و کلاس های سایت رو در یک فایل dll بذاری با یه کد انحصاری که مختص یک یا دو هاست باشه

Mohammad_dn
شنبه 23 آذر 1392, 21:35 عصر
با تشکر از جوابتون...من میخوام مثل این برنامه هایی که فقط روی دوتا سیستم قالب اجرا هستند باشه

Mohammad_dn
یک شنبه 24 آذر 1392, 15:34 عصر
دوستان نظری ندارند؟

EnKamran
یک شنبه 24 آذر 1392, 23:13 عصر
کاری که من کردم درست کردن لایسنی برای هر سایت از روی نام دامنه و یک سری مشخصات یکتایی که کاربر وارد میکنه بوده.

Mohammad_dn
یک شنبه 24 آذر 1392, 23:25 عصر
میشه یکم بیشتر توضیح بدین...مثلا اگه من بخوام فقط روی سه تا دامنه ثبت شه باید چی کار کنم....در ضمن میخوام طرف هر موقع که خواست دامنشو ثبت کنه..

fakhravari
سه شنبه 26 آذر 1392, 00:29 صبح
یه راه ساده.
شما باید جدولی یا فایلی در یک هاست داشته باشید که بتونید داده های اونو بخونید و بعد بررسی کنید.
موقع هر بار اجراع اون فایل بروز بشه.......................................

Mohammad_dn
سه شنبه 26 آذر 1392, 00:39 صبح
من چطور میتونم به صورت داینامیک برای پروژه شماره سریال تولید کنم؟؟؟