PDA

View Full Version : سوال: تغییر ایکن های ویژوال بیسیک 6

orache
شنبه 23 آذر 1392, 22:50 عصر
سلام سوالم شاید کمی خنده دار به نظر بیاد ولی مهمه و من خیلی نیاز دارم اگه کسی میدونه حتما بگه
چجوری میشه آیکن های نرم افزار ویژوال بیسیک 6 رو تغییر داد ؟؟ منظورم آیکن های برنامه ی اصلی ویژوال بیسیک هست تکس بار و منوی سمت چپ نرم افزار و... من داخل محل نصب نرم افزار ویژوال بیسیک 6 رفتم ولی هیچ ایکنی تو پوشه ها پیدا نکردم که بخام عوضشون کنم اگه کسی میدونه چجوری و از کجا باید عوض کرد حتما بگه
راستی ممکنه نسخه ی ویژوال بیسیک من فرق کنه و نشه عوض کرد ؟؟ اگر شما تونستین بگین از کجا دانلود کردین تا برم نگاه کنم
ممنون

setroyd
شنبه 23 آذر 1392, 23:18 عصر
یعنی چی ! کدومها یه عکس بزار ببینم . نا مفهوم میگی ! اگه منظورت ایکون خودش هست که میتونی یبا change icon عوض کنی از ویندوز چون یه شورت کات ایکونش به راحتی قابل تعویض هست !

orache
یک شنبه 24 آذر 1392, 09:36 صبح
نه داداش منظورم ایکن های ادیتور هست حدودا 40 - 50 تا ایکنه میخام عوض کنم مثلا لیبیل عکس ای انگلیسی هست و...
اینا نگاه کن ایکن های سمت چپ و بالا رو میخام تغییر بدم

http://www.vb6.us/files/Image/Hello-World/Visual-Basic-Tutorial-screen5.jpg

setroyd
یک شنبه 24 آذر 1392, 15:38 عصر
نمیشه و اگرم بشه من ندیدم چون چیز بیخودیه ! تاحالا حتی درموردش حرفی هم زدن نشده تا اونجایی که من میدونم !

vbhamed
چهارشنبه 27 آذر 1392, 00:32 صبح
سلام
با نرم افزارهاي مثل Resource Hacker, Restorator, ExeScope و ... فايل vb6.exe رو باز كن و تغييرات دلخواهت رو اعمال كن

سید حمید حق پرست
چهارشنبه 27 آذر 1392, 02:04 صبح
سلام
با نرم افزارهاي مثل Resource Hacker, Restorator, ExeScope و ... فايل vb6.exe رو باز كن و تغييرات دلخواهت رو اعمال كن
سلام علیکم
بنده قبلا امتحان کردم اما بعد تغییر عکس دیگه اجرا نمیشه و ارور is not a valid win32 application میده.
یا علی (ع)

vbhamed
چهارشنبه 27 آذر 1392, 07:22 صبح
سلام
البته نمي‌دونم شما با چه نرم افزار اينكار رو انجام دادين ولي اين يك نمونه، ضمنا فايل تصويري كه قرار مي‌دين نهايتا 256 رنگ مي‌تونه باشه كه استفاده از تصاوير gif براي اينكار مناسبه

114094