PDA

View Full Version : نرم افزار تغییر سی اس اس صفحه بدون رفرش

Hussein39
دوشنبه 25 آذر 1392, 00:42 صبح
سلام دوستان
من یه نرم افزار بود خیلی حدود دو ماه پیش باهاش آشنا شده بود فراموش کردم اسمش رو ولی به شدت بهش نیاز دارم کارکردش به این صورت بود که تا کد سی اس اس رو تغییر میدادیم تغییرات رو سریع اعمال می کرد به صورت live فکر کنم به صورت پلاگین بود.
همچین اسم هایی تو ذهنم هست نمی دونم درسته یا نه live preview فکر کنم تو آموزش های لیندا باهاش آشنا شدم

بهزاد علی محمدزاده
دوشنبه 25 آذر 1392, 00:54 صبح
سلام . احتمالا با Adobe Dreamwaver کار کرده . ( ادوبی دریم ویور )

Hussein39
دوشنبه 25 آذر 1392, 01:48 صبح
نه دوست عزیز دیگه اینقدر هم اوضاعم خراب نیست

omidabedi
دوشنبه 25 آذر 1392, 02:02 صبح
:لبخند:

دوست عزیز یه سرچ بزن ادیتور های انلاین و نرم افزار زیاد هست

Omid Jackson
دوشنبه 25 آذر 1392, 02:03 صبح
منظورتون firebug هست؟
کلیک راست و inspect element with firebug رو که بزنین یه چیزی مانند کنسول باز میشه که تگ های HTML رو داره و سمت راست هم CSS رو داره و از اونجا live میتونین کد ها رو ادیت کنین

Hussein39
دوشنبه 25 آذر 1392, 02:26 صبح
نه فایر باگ هم نیست یه برنامه ای بود نصبش می کردیم بعد میرفتیم یک پلاگین داشت تنظیمش می کردیم بعد نرم افزار رو اجرا می کردیم و زمانی که کد سی اس اس رو تغییر می دادیم بدون نیاز به رفرش تغییرات رو اعمال می کرد. فایرباگ نیست لعنت به این حافظه که هر وقت کارم بهش گیر می افته اشکمو در میاره
روی اینترنت هم هرچقدر سرچ می کنم اصلا اثری ازش نیست غیب شده، خواب دیدم، نمی دونم

Omid Jackson
دوشنبه 25 آذر 1392, 03:44 صبح
brackets?
brackets.io/
live preview داره خودش و وقتی اکتیو باشه با هربار ذخیره مرورگر به صورت خودکار تغییرات رو اعمال میکنه

2undercover
دوشنبه 25 آذر 1392, 06:11 صبح
فک کنم منظورتون افزونه Emmet LiveStyle هست که فعلا فقط برای Sublime text و مرورگر کروم و سافاری ساخته شده نوشته شده!

http://livestyle.emmet.io