PDA

View Full Version : مبتدی: پنل اس ام اس

mehran788
دوشنبه 25 آذر 1392, 13:21 عصر
سلام. خسته نباشید
چطوری میشه تو سایت پنل اس ام اس گذاشت؟
که بتونه به عضو هاش پسامک بفرسته؟ هزینه اش در چه حدوده؟
خیلی ممنون

MMSHFE
سه شنبه 26 آذر 1392, 03:19 صبح
بستگی به پنل مورد استفاده داره. هزینه خریداری پنل و تعرفه پیامکها متغیره. پنل از رایگان داریم تا 300-200 هزار تومانی (بسته به امکاناتی که ارائه میدن). هزینه هر پیامک هم معمولاً توی محدوده 8 تومان تا 12 تومان هست. فقط سعی کنید پنلی خریداری کنید که API و وب سرویس داشته باشه. توی سایت خودم (http://www.ncis.ir/sms) هم پنل پیامک گذاشتم و توضیحاتش هست و اگه خواستین میتونید تهیه کنید.

mehran788
سه شنبه 26 آذر 1392, 10:21 صبح
خیلی ممنون.
وقتی پنل رو خریدیم چطور از اون تو سایتمون اسستفاده کنیم؟

engmmrj
سه شنبه 26 آذر 1392, 10:45 صبح
خیلی ممنون.
وقتی پنل رو خریدیم چطور از اون تو سایتمون اسستفاده کنیم؟
استاد شهرکی یک سری Document بهتون میده که میتونین به راحتی تو سایتتون استفاده کنید .

mehran788
سه شنبه 26 آذر 1392, 21:01 عصر
استاد شهرکی یک سری Document بهتون میده که میتونین به راحتی تو سایتتون استفاده کنید .

تو سایت وقتی خریدیم؟

engmmrj
سه شنبه 26 آذر 1392, 22:28 عصر
بله .......

mehran788
چهارشنبه 27 آذر 1392, 11:40 صبح
خیلی ممنون. ولی شرمنده من الان می خواستم برم و اقدام به خرید کنم ولی دیدم قیمتش بالاست. من این پنل رو واسه پروژه دانشجویی می خوام و یه چیزی می خوام در حد 5-6 تومن که زیاد هم خرج رو دستم نذاره.
حالا میشه راهنمایی کنید پس از خرید چطور تو سایت ازشون استفاده کنم؟
ممنون

pswin.pooya
چهارشنبه 27 آذر 1392, 11:41 صبح
سلام آقای شهرکی امکانات سرویس شما خیلی خوبه. فقط کاش یکم بیشتر توضیح یدید. مثلا اول باید 35 تومن بریزم و بعدش هزینه پیامک ها رو جدا پرداخت کنیم و یا اینکه شارژ اولیه دارین. شماره اختصاص داده شده دائم است یا موقت ( اگر موقت ، زمانش چقدره؟ ) و اینکه آیا سرویس به اسم هم دارید؟ مثلا ئیامک زمانی که ارسال میشه بجای شماره اسم ارسال بشه؟

MMSHFE
چهارشنبه 27 آذر 1392, 11:51 صبح
خیلی ممنون. ولی شرمنده من الان می خواستم برم و اقدام به خرید کنم ولی دیدم قیمتش بالاست. من این پنل رو واسه پروژه دانشجویی می خوام و یه چیزی می خوام در حد 5-6 تومن که زیاد هم خرج رو دستم نذاره.
حالا میشه راهنمایی کنید پس از خرید چطور تو سایت ازشون استفاده کنم؟
ممنون
از سایتهایی که پنل رایگان ارائه میدن استفاده کنید.

MMSHFE
چهارشنبه 27 آذر 1392, 11:53 صبح
سلام آقای شهرکی امکانات سرویس شما خیلی خوبه. فقط کاش یکم بیشتر توضیح یدید. مثلا اول باید 35 تومن بریزم و بعدش هزینه پیامک ها رو جدا پرداخت کنیم و یا اینکه شارژ اولیه دارین. شماره اختصاص داده شده دائم است یا موقت ( اگر موقت ، زمانش چقدره؟ ) و اینکه آیا سرویس به اسم هم دارید؟ مثلا ئیامک زمانی که ارسال میشه بجای شماره اسم ارسال بشه؟
شارژ اولیه نداره. هزینه پیامک توی پنل 35 هزار تومان مطابق جدول تعرفه محاسبه میشه و باید شارژ بخرین ولی توی پنل 100 هزار تومانی همه پیامکها قیمت پایه 9 تومانی دارن. شماره اختصاصی به مدت یکسال در اجاره شماست و بعد از اون هرسال باید 10 هزار تومان برای شماره خط و تمدید پنل (جمعاً) پرداخت کنید. سرویس ارسال با برند تبلیغاتی هم هست ولی قیمتش بالاس (بالای 700-600 هزار تومان).

mehran788
چهارشنبه 27 آذر 1392, 21:32 عصر
مشکل من اینه که نمی دونم چطور ازش استفاده کنم؟ اگه میشه یکم راهنماییم کنین

MMSHFE
چهارشنبه 27 آذر 1392, 22:22 عصر
از هر جا پنل رو تهیه کنید، مستندات API برنامه نویسی رو (اگه API داشته باشن) در اختیارتون میگذارن. فقط قبلش ازشون بپرسین یا توی سایتشون به دقت بررسی کنید که حتماً API داشته باشن.

iraninic
دوشنبه 25 فروردین 1393, 15:13 عصر
سرویس برنامه نویسان - سرویس مستقل برای ارسال و دریافت پیامک برای وب سایت ها هست . این بحث رو دوستان بسیاری در تاپیک ها جستجو کرده اند .
برخی توضیحات داده شده .
میتونی مفصل اینجا رو مطالعه کنی و اقدام به تهیه و استفاده از سرویس برنامه نویسان کنی :
http://www.iransmspanel.ir/?TheAction=viewpage&title=programming

موفق و پیروز باشی دوست عزیز