PDA

View Full Version : سوال در مورد Web Site Administration Tool

mdolia
سه شنبه 26 آذر 1392, 15:02 عصر
سلام بر دوستان عزیز
من یه سایت با asp.net طراحی کردم و برای مدیریت بعضی از صفحاتش که کار ثبت یا ویرایش داده های دیتابیس را انجام میدن یه پوشه admin تعریف کردم و با استفاده از Web Site Administration Tool کاربر و نقش های مورد نیاز رو تعریف کردم الان مشکلی نداره کاربرایی که حق دسترسی به این صفحات رو داشته باشند میتونن وارد این صفحات بشن و ثبت و ویرایش رو انجام بدند اما الان متوجه یه مشکل شدم مثلا وقتی در همین حین میخوان به صفحه اصلی برند نمیتونن چون اگه رو لینک صفحه اصلی کلیک کنند به جای اینکه redirect بشن به website/default.aspx میرند به website/admin/default.aspxکه اصلا همچین صفحه ای در پوشه admin نیست و در ریشه سایت قرار داره و یا اینکه اگه از دیتابیس فیلدی بازیابی بشه مثلا آدرس یه عکس که خارج از پوشه admin و در ریشه سایت قرار داره عکس رو نشون نمیده چون مثل حالت قبل مسیرش تغییر کرده و یه admin وسطش اضافه شده در صورتی که اگه اون صفحه رو از پوشه admin بیارم بیرون مشکلی نداره!فکر کنم باید تو تعریف نقش هام و ب کانفیگم تجدید نظر کنم اما نمیدونم چطور
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

ali.n93
چهارشنبه 27 آذر 1392, 02:19 صبح
فکر نمیکنم مشکلی از نقشها و وب کانفیگ باشه. شما وقتی وارد یه صفحه میشی ریشه سایتت اون صفحه در نظر گرفته میشه و بقیه آدرس ها هم همون فولدر جاری رو ریشه در نظر میگیرن. باید روش آدرس دهی رو عوض کنی.

mdolia
چهارشنبه 27 آذر 1392, 08:57 صبح
فکر نمیکنم مشکلی از نقشها و وب کانفیگ باشه. شما وقتی وارد یه صفحه میشی ریشه سایتت اون صفحه در نظر گرفته میشه و بقیه آدرس ها هم همون فولدر جاری رو ریشه در نظر میگیرن. باید روش آدرس دهی رو عوض کنی.

خوب یعنی چی روش آدرس دهی رو عوض کنم

mdolia
چهارشنبه 27 آذر 1392, 09:03 صبح
یکی به من کمک کنه کارم گیره!!!!

fakhravari
چهارشنبه 27 آذر 1392, 16:33 عصر
برای عکس ها تا نقش فعال نشه نشون نمیده.

mdolia
شنبه 30 آذر 1392, 08:55 صبح
برای عکس ها تا نقش فعال نشه نشون نمیده.
میشه یکم بیشتر راهنماییم کنی!من واسه پوشه عکسام به اون نقش مورد نظر دسترسی دادم ولی باز مشکل حل نشد!چرا لینک عوض میشه؟این طبیعیه؟

fakhravari
شنبه 30 آذر 1392, 18:52 عصر
میتونید نمونه بزارید

mdolia
سه شنبه 03 دی 1392, 00:11 صبح
میتونید نمونه بزارید
دقیقا چی بذارم به عنوان نمونه؟