PDA

View Full Version : سوال: تکلیف stored procedure ها بعد از آپلود

desatir7316
چهارشنبه 27 آذر 1392, 12:57 عصر
سلام
دوستان می گم تو بک آپی که از دیتابیس گرفتم کد stored procedure ها رو به این شکل زده:

CREATE DEFINER=`root`@`localhost` PROCEDURE `spSearchGroup`(IN `searchKey` VARCHAR(50))
select items.id, items.title, items.buyedCount, items.clickCount, items.price, items.quantity, items.updateTime from groups,parts,items
where items.title like concat('%', searchKey, '%') and
groups.id = parts.groupId and
parts.id = items.partId

می خوام بدونم این قسمت DEFINER=`root`@`localhost` مشکل ایجاد نمی کنه که لوکال هست
راستی این DEFINER چی هست؟
من موقع ای که دارم کد رویه رو می نویسم این قسمت رو مشخص نمی کنم ولی توی بک آپش اضافه میشه
ممنون

mbf5923
پنج شنبه 28 آذر 1392, 11:33 صبح
شما یه اکسپورت از دیتا بیستون بگیرین ایمپورت کنید روی هاست مشکلی نیست

sarapepors
پنج شنبه 28 آذر 1392, 11:43 صبح
سلام
دوستان می گم تو بک آپی که از دیتابیس گرفتم کد stored procedure ها رو به این شکل زده:

CREATE DEFINER=`root`@`localhost` PROCEDURE `spSearchGroup`(IN `searchKey` VARCHAR(50))
select items.id, items.title, items.buyedCount, items.clickCount, items.price, items.quantity, items.updateTime from groups,parts,items
where items.title like concat('%', searchKey, '%') and
groups.id = parts.groupId and
parts.id = items.partId

می خوام بدونم این قسمت DEFINER=`root`@`localhost` مشکل ایجاد نمی کنه که لوکال هست
راستی این DEFINER چی هست؟
من موقع ای که دارم کد رویه رو می نویسم این قسمت رو مشخص نمی کنم ولی توی بک آپش اضافه میشه
ممنون
چرا دقیقا مشکل ایجاد میکنه و نمیزاره ایمپورت کنید پس از اکسپورت گرفتن همه این دستورات رو پاک کنید
DEFINER=`root`@`localhost`
اینو پاک کن بعد save در ادامه تو دیتابیس سرورایمپورت کن