PDA

View Full Version : session conflict

seeker
چهارشنبه 27 آذر 1392, 17:19 عصر
سلام.
من به یه مشکل عجیب و خطر ناک برخورد کردم.
سفارش یک کلاینت برای یک کلاینت دیگه ثبت شده. یعنی وقتی ثبت سفارش رو زده بجای اینکه از سیشن خودش برای سفارش استفاده بشه از سیشن یک یوزر دیگه استفاده شده.
سیشن مود روی use uri هست. یعنی سیشن آیدی رو داخل آدرس استفاده میکنم.
آیا کسی همچین تجربه عجیبی داشته؟

kamranetemadi
پنج شنبه 28 آذر 1392, 02:28 صبح
احیانا jquery ajax استفاده نکردین با وب متد های استاتیک!!!!؟؟؟

mahdidabaghi
پنج شنبه 28 آذر 1392, 07:57 صبح
سلام منم با جناب اعتمادی موافقم ... احتمالا استاتیک در نظر گرفتین

fakhravari
پنج شنبه 28 آذر 1392, 09:34 صبح
سشن متفاوت است.
کداتو بزار

seeker
جمعه 29 آذر 1392, 00:18 صبح
سلام
در لحظه ثبت سفارش نه. اون موقع فقط سمت سرور فاكتور رو ثبت ميكنم براي ثبت هم از پروپرتي كلاينت كه در سشن ذخيره شده استفاده ميكنم. اما خيلي جاهاي اپليكيشن از جي كوئري و اي جكس استفاده كردم. ببينيد فرم من يه سري پروپرتي داره كه توي پري رندر در سشن ذخيره ميشه و در لود از سشن خونده ميشه. حالا سفارش من يه پروپرتي كلاينت داره از كلاس كلاينت كه برابر با كلاينت سشن خواهد بود.
در مورد جي كوئري بايد بگم كه توي همون صفحه ثبت سفارش از جاوا اسكريپت براي كال كردن يه سري وب متود استفاده ميشه. اما لحظه ثبت سفارش فقط سمت سرور اين اتفاق ميوفته. از اي جكس هم من مستقيم استفاده نكردم ولي كنترلهام همشون از جنس تلريك هستند و اي جكسي.
حالا اگر این وب متود ها باعث میشه که آی آی اس سشن ها رو قاطی کنه باهم، راه حلش چیه؟

seeker
یک شنبه 01 دی 1392, 09:25 صبح
سلام
من هنوز نتونستم مشکلم رو حل کنم و این موضوع دردسر شده چون تعداد کلاینت ها زیاد شده.

seeker
دوشنبه 02 دی 1392, 05:30 صبح
مشكل حل شد. آقاي اعتمادي درست گفتند. مسئله در يه استتيك بود. بايد در وب متد سشن رو اينيبل ميكردم و پروپرتي رو از سشن ميخوندم نه اينكه بيام استتيك كنم و مستقيم از كلاس بخونم.