PDA

View Full Version : قفل با توجه به اطلاعات سیستم

salambeshoma
پنج شنبه 28 آذر 1392, 00:18 صبح
سلام من این برنامه رو از داخل یکی از تاپیک ها دانلود کردم ولی هر چقدر سریال هاردم رو کپی میکنم جواب نمیده ممنون میشم راهنمایی بفرمایین و بگین چه اطلاعاتی از سیستم رو جایگزین کنم . متشکر114114

hamid-nice
پنج شنبه 28 آذر 1392, 02:48 صبح
سلام
منظورتون از جواب نمی ده چی؟ اگه منظورتون اینه که وقتی سریال درست نیست از برنامه چرا نمی زنه بیرون و داخل برنامه می ره کدهای زیر را جایگزین کنید: ( در واقع سه خط مانده به آخر تغییر کرده)

On Error Resume Next
Dim MySerial As String
MySerial = "STW1D0ZRKW"
If MySerial = GetHDDSerial.Serial Then
MsgBox ".ÇØáÇÚÇÊ æÑæÏí ãØÇÈÞÊ ãí˜äÏ. ÔãÇ ÇÌÇÒå æÑæÏ Èå ÈÑäÇãå ÑÇ ÏÇÑíÏ", vbInformation, "OK"
Print ("ÔãÇ æÇÑÏ ÈÑäÇãå ÔÏå ÇíÏ")
Else
MsgBox ".ÇØáÇÚÇÊ æÑæÏí ãØÇÈÞÊ äãí˜äÏ. ÔãÇ ÇÌÇÒå æÑæÏ Èå ÈÑäÇãå ÑÇ äÏÇÑíÏ", vbCritical, "NO"
DoCmd.Quit
End
End If

salambeshoma
پنج شنبه 28 آذر 1392, 13:48 عصر
سلام ممنون از توجه شما منظور من این هستش که چه سریالی را از سیستم خودم جایگزین این کد" MySerial = "STW1D0ZRKW کنم که اجازه ادامه فعالیت بده ... متشکر

hamid-nice
پنج شنبه 28 آذر 1392, 18:19 عصر
سلام ممنون از توجه شما منظور من این هستش که چه سریالی را از سیستم خودم جایگزین این کد" MySerial = "STW1D0ZRKW کنم که اجازه ادامه فعالیت بده ... متشکر
البته من با این ماژول کار نکرده ام ولی برای اینکه متوجه شوید که چه سریالی باید قرار بدید ، یک تکست باکس TXTSerial بسازیدو در رویداد Onclick آن بنویسید TXTSerial=GetHDDSerial.Serial مقداری که نشان میدهد همان چیزی است که می خواهید
موفق باشید

salambeshoma
پنج شنبه 28 آذر 1392, 21:35 عصر
ممنون از صبر و حوصله شما قرار دادم نشدخطا میده میشه خودتون قرار بدین تست بکنین خیلی ممنون

hamid-nice
پنج شنبه 28 آذر 1392, 22:46 عصر
فایل زیر جهت نمونه

salambeshoma
پنج شنبه 28 آذر 1392, 23:48 عصر
دوست خوبم منظورتون رو متوجه نشدم کد دستورها رو نگاه کردم ولی .... بازم ممنون از محبتت

hamid-nice
جمعه 29 آذر 1392, 00:01 صبح
شما تونستید وارد قسمت کد نویسی فایل ضمیمه ای که گذاشتم بشید ؟
کد هایی را که برای تکست باکس و دگمه روی فرم نوشتم را اینجا قرار بدید

salambeshoma
جمعه 29 آذر 1392, 00:20 صبح
Private Sub Command0_Click()
If GetHDDSerial.Serial = "ST1000DM003-9YN162" Then
MsgBox "ok"
End If
End Sub
--------
Private Sub TXTSerial_Click()
TXTSerial = GetHDDSerial.Serial
End Sub

hamid-nice
جمعه 29 آذر 1392, 00:41 صبح
شما بر روی تکس باکس کلیک کنید ، عبارتی که داخل آن به نمایش در می آید چیست ؟ هر چه که هست به جای عبارت فرضی که نوشتم یعنی ST1000DM003-9YN162 در خط دوم قرار بدید
حالا با زدن دگمه ، اگر هارد مورد نظر این شماره سریال را داشت پیغام Ok صادر می شود که شما در برنامتون می تونید اصلا این پیغام را ننویسید و یک خط هم به صورت
else
docmd.Quit
اضافه کنید تا در صورت مغایرت سریال هارد کاربر با عبارتی که در بالا از تکست باکس حاصل شده ، از برنامه خارج شود
مگر شما نمی خواهید با چک کردن شماره سریال هارد کاربر ، برنامه را کنترل کنید /
در ضمن در برنامه ای که می خواهید تحویل دهید دیگه نیازی به وجود این تکست باکس نیست و کافی است که کدهای مربوط به دگمه را بکار ببرید.
موفق باشید

salambeshoma
جمعه 29 آذر 1392, 12:16 عصر
دوست عزیز وقتی روی هر دو گزینه تکس باکس و دگمه کلیک که می کنم هیج علائمی دیده نمیشه

hamid-nice
جمعه 29 آذر 1392, 14:07 عصر
اشتباه می کنید من که کلیک می کنم یک کد در تکس باکس درج می شه که احتمالا همان شماره سریال هاردم هست
شاید یکی دیگه از دوستان بیاید و فایل را تست کند و نتیجه را اعلام کند شاید هم اکسس شما خراب شده باشد یا ....
موفق باشید

linktaz
جمعه 29 آذر 1392, 22:20 عصر
سلام با اجازه دوست خوبم hamid-nice

salambeshoma
یک شنبه 01 دی 1392, 00:05 صبح
ممنون از شما ولی نمیدونم اشکال کار از کجاست بازم هیچ تغییری نکرد اصلا چیزی نشون نمیده

hamid-nice
یک شنبه 01 دی 1392, 01:04 صبح
با تشکر از Linktaz که جهت مشخص شدن مطلب اقدام نمودند بنابراین شما الان مطمئن باش که اشکال از طرف شماست و فایل را روی سیستمهای دیگر تست کنید و احتمال داره که اکسس شما نیاز به نصب مجدد داشته باشه یا حتی ویندوز یا ...
موفق باشید

m2326499
پنج شنبه 05 دی 1392, 01:39 صبح
سلام بهمه .
هردوفایل کار میکنه و هیچ موردی هم نداره. ایراد از آفیس یا ویندوز شماست دوست عزیز

محمد علی 43
جمعه 23 خرداد 1393, 16:29 عصر
با سلام.منم چک کردم. اوکی است.فقط یه سوال.در این روش باید سریال هارد هر سیستم را داخل نرم افزار قرار بدیم.چطور خود مشتری باید این سریال رو داخل برنامه ما قرار بده؟منظورم همون روش کد فعال سازیه.یعنی چطور بین کد فعال سازی و سریال هارد ارتباط برقرار میشه.لطفا با مثال.سپاسگزارم