PDA

View Full Version : حرفه ای: انتقال کیچا به پیکچرباکس

sina.lor.boy
پنج شنبه 28 آذر 1392, 16:44 عصر
دوستان میخوام یه کیچا که تویه یه پیج اینترنتی هست رو به یک پیکچر باکس انتقال بدم اگه کسی برنامه ای با این موضوع داره بزاره

sagggad
پنج شنبه 28 آذر 1392, 17:04 عصر
کیچا چیه؟؟؟میشه بگی؟

sina.lor.boy
پنج شنبه 28 آذر 1392, 17:17 عصر
کیچا هموون اعداد کج و کوله هست که باید تو کادر وارد کنی . واسه ساخته account تو سرور ها استفاده داره جهت امنیت

sagggad
پنج شنبه 28 آذر 1392, 17:50 عصر
آره میشه انتقال داد.اما نمیشه دستکاریش کرد.

sina.lor.boy
پنج شنبه 28 آذر 1392, 20:55 عصر
خوب چطور ؟

sagggad
جمعه 29 آذر 1392, 00:30 صبح
شما اون رو توسیستم باید ذخیره کنی و بعد با استفاده ازتوابع وارد پیکچرباکس بکنیش!

Mani_rf
جمعه 29 آذر 1392, 12:41 عصر
شما اون رو توسیستم باید ذخیره کنی و بعد با استفاده ازتوابع وارد پیکچرباکس بکنیش!

سجاد جان لطفا تو تاپیک هایی که درباره اونها اطلاعات نداری شرکت نکن. بیشتر اوقات راهنمایی هایی که میکنی کاملا بی ارتباطه و حتی گمراه کننده.

دوستان میخوام یه کیچا که تویه یه پیج اینترنتی هست رو به یک پیکچر باکس انتقال بدم اگه کسی برنامه ای با این موضوع داره بزاره

برای این کار کافیه یک WebBrowser روی فرمت بگذاری، صفحه مورد نظر رو لود کنی و با متد های GetElementByID و GetElementByClass به اونت المنتی که عکس کپتچا توش قرار گرفته برسی و مابقیش هم که کاری نداره. کافیه آدرس عکس رو به پیکچر باکس بدی.

موفق باشی

sagggad
جمعه 29 آذر 1392, 13:12 عصر
سجاد جان لطفا تو تاپیک هایی که درباره اونها اطلاعات نداری شرکت نکن. بیشتر اوقات راهنمایی هایی که میکنی کاملا بی ارتباطه و حتی گمراه کننده.

برای این کار کافیه یک WebBrowser روی فرمت بگذاری، صفحه مورد نظر رو لود کنی و با متد های GetElementByID و GetElementByClass به اونت المنتی که عکس کپتچا توش قرار گرفته برسی و مابقیش هم که کاری نداره. کافیه آدرس عکس رو به پیکچر باکس بدی.

موفق باشی

خوب مگه من چی گفتم؟؟؟ من هم همین رو گفتم اما توضیح کامل ندادم.یعنی گفتم با توابع اون عکس رو از هارد دیسک یا خود WebBrowser وارد پیکچرباکس کنه دیگه!!!شما درست متوجه منظور آدم نمیشید بقیه رو دلیل نیارین!!!!!!:متعجب::متعجب:

sagggad
جمعه 29 آذر 1392, 13:17 عصر
بعد هم منظور این دوست ما وارد کردنش از یک مرورگر دیگه بود،نه WebBrowser