PDA

View Full Version : session time out

ashkan.890
جمعه 29 آذر 1392, 08:37 صبح
سلام
برای افضایش time out سیژن چی کار باید بکنم ؟
ممنون

Kamarian.Reza
جمعه 29 آذر 1392, 10:31 صبح
کد زیر در فایل web.config استفاده کنید. مقدار Timeout بر حسب دقیقه می‌باشد

<configuration>
<system.web>
<sessionState timeout="60">
</sessionState>
</system.web>
</configuration>

تشکر یادت نره...

rational unified process
جمعه 29 آذر 1392, 21:15 عصر
کد زیر در فایل web.config استفاده کنید. مقدار Timeout بر حسب دقیقه می‌باشد
1>>ممنون.یه سوال برام پیش اومد دوست من. من شنیده بودم طول عمر یک session با بسته شدن مرورگر به پایان میرسه که خب همینطور هم بود.ولی اگه اینطوری که شما میگی ما یه زمان به دقیقه براش تعیین کنیم-مثلا 20 دقیقه - ایا با بسته شدن مرورگر -در فاصله ما قبل این 20 دقیقه- دیگه عمرش تموم نمیشه؟ یعنی اگر ما مرورگر را ببندیم و دوباره باز کنیم ایا همان Session قبلی را داریم؟
2>>یه سوال دیگه اگه ما از متد Add یک Session رو توی صفحه مون استفاده کنیم - در حالتی که لوگین نشیم- چه جوری میتونیم به Object Value - یعنی دومین گزینه متد Add - مقدار بدیم؟ چه راه هایی وجود داره؟

Kamarian.Reza
جمعه 29 آذر 1392, 23:49 عصر
Session Timeout از آخرین فعالیت کاربر در سایت شروع میشه. یعنی اگه کاربر خودش Signout نکنه (مثلا مرورگر رو ببنده) ، به مدت زمانی که تعریف کردید، Session وی نگهداری خواهد شد.

ashkan.890
شنبه 30 آذر 1392, 14:28 عصر
ممنون از کمکتون
اما من بازم مشکل دارم
بیشتر از 1 یا 2 دقیقه بیشتر سیژن کار نمیکنه :ناراحت:
من از cookie less استفاده میکنم به خاطر اون نیست ؟؟

ashkan.890
سه شنبه 03 دی 1392, 08:22 صبح
کسی نیست جواب منو بده ؟؟
time uot رو روی 30 تنظیم کردم ولی بعد از 2 دقیقه کاربر رو میندازه بیرون از پنل:افسرده:

sara.64
یک شنبه 27 بهمن 1392, 09:00 صبح
برای تعیین مدت زمان اعتبار sessionID باید چیکار کرد؟ چون با این تنظیمات که timeout اش تغییری نکرد.

siamat
سه شنبه 29 بهمن 1392, 18:07 عصر
با سلام
من یک سوال دارم می دونم تاپیک قدیمیه ولی خوب سوال دارم دیگه چی کارکنم
من یه سایت خبری طراحی کردم تو مراحل اخرشم با یک مشکل مدتی هستش که سرو کاردارم اونم اینه که وقتی در صفحه لاگین کاربر لاگین می کنه و بعد به صفحه تعریف شده می ره و حالا می خواد صفحات بعدی مانند پروفایل خودش رو ببینه سشن به اون صفحه ارسال نمی شه دوباره می اد از اول سایت و می خواد که لاگین کنه می شه بگید این مشکل چطوری حل می شه