PDA

View Full Version : چطوری idشخص لاگین کرده رو به دست بیارم؟

vajihe11
جمعه 29 آذر 1392, 13:28 عصر
سلام
من با روش authentication tickeبرا امنیتم کار میکنم.حالا کاربر لاگین کرد .میخواهم ارسال پیام روداشته باشم سوالم اینه که چطوری بگم id شخص لاگین کرده رو برا فیلد فرستنده پیام در استور پروسیجر بفرستم؟ممنون

fakhravari
جمعه 29 آذر 1392, 15:08 عصر
یه سشن بزار برای ورود

night-wolf
جمعه 29 آذر 1392, 15:31 عصر
با سلام

شما باید اول چک کنی یوزر پسورد رو بعد اگه درست بود رکورد id رو بده و تو store procedure میشه
این کد رو در store procedure بنویس

select id from tablename where username=@username and password=@password
@username ,@password رو باس بعنوان متغیر تعریف کنی و در برنامه فرخوانی کنی و تو session قرار بدی بعد مقدار سسشن رو یجا بذاری

vajihe11
جمعه 29 آذر 1392, 20:52 عصر
یعنی idرو که سلکت کردم بذارم توی یه سشن؟امنیتش پایین نیست؟

vajihe11
جمعه 29 آذر 1392, 20:54 عصر
میدونم اینجاشو...میخواهم توی ارسال پیام مخاطب از اون استفاده کنم...

Mohammad_dn
جمعه 29 آذر 1392, 21:02 عصر
خوب چه کاریه از آیدی استفاده کنی..مگه هر شخص یه نام کاربری که مختص خودش هس نداره؟؟خوب از طریق نام کاربری پیام رو ارسال کن..من توی سایتم همینجوری پیام رو ارسال میکنم و مشکلی هم ندارم

vajihe11
جمعه 29 آذر 1392, 21:20 عصر
خوب چه کاریه از آیدی استفاده کنی..مگه هر شخص یه نام کاربری که مختص خودش هس نداره؟؟خوب از طریق نام کاربری پیام رو ارسال کن..من توی سایتم همینجوری پیام رو ارسال میکنم و مشکلی هم ندارم

ولی خوب من تو سایتم نام کاربری تکراری ممکنه باشه....
همون نام کاربری رو با سشن میفرستی؟با چی؟ممنون میشم ازتون

Mohammad_dn
جمعه 29 آذر 1392, 22:23 عصر
یعنی چی؟نام کاربری تکراریه؟؟؟:متفکر::متفکر::مت کر:یعنی شما دو تا نام کاربری یکسان داری؟؟؟اونوقت چه طور لوگ این میکنی؟؟؟؟کاری که من میکنم اینه که اجازه نمیدم نام کاربریه تکراری توی بانک ثبت بشه...هر کس با نام کاربری خودش لوگ این میکنه...نام کاربری ای که همتای دیگه ای نداره....اونوقت به راحتی میتونم از طریق نام کاربری طرف اطلاعاتش رو واکشی کنم...