PDA

View Full Version : سوال: joomla -wordpress

yasesepid
جمعه 29 آذر 1392, 14:09 عصر
با سلام
من میخام joomla و wordpress یادبگیرم،باید از کجا شروع کنم؟

jafar2012
شنبه 30 آذر 1392, 20:17 عصر
hi
اول تکلیف خودت رو مشخص کن با کدوم می خوای کار کنی بهترهن کار سرچ کردن توی نت هست چون اگر از کسی بپرسی بیشتر تعصبی فکر می کنند و هر کدوم از یک cms همایت می کنن پس
سرچ کن ببین قوت و ضعف هر کدوم و کارایی هر کدوم و ساپورت هر کدوم توی ایران چه از نظر انجمن ها و رفع مشکل و هم از نظر افزونه ها (البته این یکی شاید خیلی مهم نباشه)
و برای منبع اموزشی از جوملا وردپرس و.. می خای به عنوان مثال:
توی گوگل سرچ کن جوملا اولینش سایت جوملا فارسی بعد اون جا کتاب آموزش جوملا را داره که اگر می خوای با جوملا کار کنی حتما این کتاب رو دانلود کن و
توی گوگل سرچ کنی فیلم های آموزشی هم داره و
می تونی نرم افزار و فیلم های آموزشی جوملا رو از بازار بخری
در کل از هر cms بخای هست یه سرچ کوتاه بهترین کاره چون سریعتر به جواب میرسی چون این جا باید چند بار سر بزنی شاید یکی جواب بده شاید نده
یه نکته دیگه هر کدوم از این cms ها رو که انتخاب کردی شروع به یاد گیری html و بعد css بکن
موفق باشی

zahrashoja
شنبه 16 فروردین 1393, 19:00 عصر
با سلام و درود
برای آموزش ورد پرس دنبال فایل ویدئویی میگردم که دانلود کنم .. آموزش های فارسی بهتره یا زبان اصلی؟ارزش دانلود دارن یا با پی دی اف های اموزشی هم میتونم یاد بگیرم؟

jafar2012
شنبه 16 فروردین 1393, 20:44 عصر
Hi
آموزش فارسی دان کن(تصویری بهتره)
بعد از یاد گیری اصول کار قطعا به منابع خارجی هم نیاز پیدا میکنه(چه بخای چه نخای در آینده برای کار های پیچیده)
در ضمن در انجمن وردپرس هم بهتره عضو بشی اونجا بهتر می تونی پیشرفت کنی

zahrashoja
یک شنبه 17 فروردین 1393, 12:33 عصر
Hi
آموزش فارسی دان کن(تصویری بهتره)
بعد از یاد گیری اصول کار قطعا به منابع خارجی هم نیاز پیدا میکنه(چه بخای چه نخای در آینده برای کار های پیچیده)
در ضمن در انجمن وردپرس هم بهتره عضو بشی اونجا بهتر می تونی پیشرفت کنی

منظورتون این انجمنه؟
http://forum.wp-persian.com/