PDA

View Full Version : آرشیو فایل

vapa_71
جمعه 29 آذر 1392, 17:51 عصر
سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا امکان ساخت نرم افزاری با ویژگی های زیر وجود داره ؟

میخوام فایل های موجود در هارد رو آرشیو بندی کنم که میتونه شامل موارد زیر باشه
1- نرم افزار ها
2- عکس ها
3- فیلم ها
4- صداها
5 - اسناد
------------------------------------
وقتی تعداد فایل ها مثل عکس ها فیلم ها و سندها و ... توی هارد زیاد میشه پیدا کردن یه عکس یا سند و یا .... خیلی سخت میشه میخوام ببینم میشه یه نرم افزار طراحی کرد که بتونیم در کمترین زمان ممکن فایل مورد نظرمون رو پیدا کنیم
چند مورد از اهمیت بالایی برخورداره
1- امکان جستجو وجود داشته باشه
2- اگه محل ذخیره سازی فایل تغییر پیدا کرد آدرس محل جدید در دسترس باشه
3- و بشه با یک سری از اطلاعات در مورد اون فایل عمل جستجو رو انجام داد و فایل مورد نظر رو پیدا کرد

alonmahdi
شنبه 30 آذر 1392, 10:42 صبح
سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا امکان ساخت نرم افزاری با ویژگی های زیر وجود داره ؟

میخوام فایل های موجود در هارد رو آرشیو بندی کنم که میتونه شامل موارد زیر باشه
1- نرم افزار ها
2- عکس ها
3- فیلم ها
4- صداها
5 - اسناد
وقتی تعداد فایل ها مثل عکس ها فیلم ها و سندها و ... توی هارد زیاد میشه پیدا کردن یه عکس یا سند و یا .... خیلی سخت میشه میخوام ببینم میشه یه نرم افزار طراحی کرد که بتونیم در کمترین زمان ممکن فایل مورد نظرمون رو پیدا کنیم
چند مورد از اهمیت بالایی برخورداره
1- امکان جستجو وجود داشته باشه
2- اگه محل ذخیره سازی فایل تغییر پیدا کرد آدرس محل جدید در دسترس باشه
3- و بشه با یک سری از اطلاعات در مورد اون فایل عمل جستجو رو انجام داد و فایل مورد نظر رو پیدا کرد

سلام بله امکانش هست چنین نرم افزاری بنویسی ولی خب یکم کار میبره به خصوص زمانی که مثلا بخوای براساس یک سری اطلاعات فایلت جستجو کنی !
من خودم برحسب نیازم یک برنامه نوشتم به این صورت
مثلا شما یک سری فایل txt داری که توی اون ها یک سری مطلب داری حالا موقع ای که یک مطلب خاص رو می خوای نمی دونی توی کدوم یکی از این فایل هاست.
برنامه من به این صورت عمل می کنه که اول مطلبی که دنبالش هستی رو وارد می کنی بعد آدرس شاخه رو بهش می دی بعد هم جستوجو این برنامه میاد و هر چی فایل و پوشه توی اون ادرس هست رو برات جستوجو می کنه و اگه وجود داشته باشه آدرس اون ها رو برات لیست می کنه که بعد با کلیک کردن روی هر آدرس اون فایل برات باز میشه !!
نرم افزار شما هم همین طوره فقط یکم پیش رفته تر درسته ؟؟
حالا اگه خواستی می تونم این برنامه رو بهت بدم و با یکم تغییرات اون چیزی که می خوای رو بنویسی:لبخندساده: