PDA

View Full Version : سوال: تبدیل برنامه ای که با net4.5 نوشته شده به حالتی که با net4.0 کار کنه. (برای ویندوز xp)

ShahinRad97
شنبه 30 آذر 1392, 23:58 عصر
سلام
من یه برنامه با ویژوال استدیو 2012 و entity frameworkش و دات نت 4.5 نوشتم که الان دارم با ویژوال استدیو 2010 تغییرش میدم. مشکل اینه که وقتی به ویندوز xp انتقال میدم که دات نت 4 روش نصب کردم بازم خطا میده و میگه باید دات نت 4.5 رو نصب کنی.

لطفا راهنماییم کنید.

این تغییرات رو انجام دادم ولی نشد:
از همون اول در project properties گزینه target framework رو به دات نت 4 تغییر دادم اما نشد.
در app.config این خط رو حذف میکنم اما کلا دیگه با ویژوال استدیو هم اجرا نمیشه.
<configSections>
<!-- For more information on Entity Framework configuration, visit http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=237468 -->
<section name="entityFramework" type="System.Data.Entity.Internal.ConfigFile.EntityFrame workSection, EntityFramework, Version=5.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" requirePermission="false" />
</configSections>

abbas.oveissi
یک شنبه 01 دی 1392, 00:46 صبح
سلام
من یه برنامه با ویژوال استدیو 2012 و entity frameworkش و دات نت 4.5 نوشتم که الان دارم با ویژوال استدیو 2010 تغییرش میدم. مشکل اینه که وقتی به ویندوز xp انتقال میدم که دات نت 4 روش نصب کردم بازم خطا میده و میگه باید دات نت 4.5 رو نصب کنی.

لطفا راهنماییم کنید.

این تغییرات رو انجام دادم ولی نشد:
از همون اول در project properties گزینه target framework رو به دات نت 4 تغییر دادم اما نشد.
در app.config این خط رو حذف میکنم اما کلا دیگه با ویژوال استدیو هم اجرا نمیشه.
<configSections>
<!-- For more information on Entity Framework configuration, visit http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=237468 -->
<section name="entityFramework" type="System.Data.Entity.Internal.ConfigFile.EntityFrame workSection, EntityFramework, Version=5.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" requirePermission="false" />
</configSections>

زمانی تنظیماتو کردی 4 باز میگفت دات نت 4.5 نصب کن ؟شاید مشکل جای دیگه باشه که با ویندوز XP همخونی نداره ،مثلا آیکون notify اندازش مناسب نیس یا ...