PDA

View Full Version : مبتدی: تایید مدیریت

Maryam IT
یک شنبه 01 دی 1392, 20:45 عصر
سلام
دارم یه سایت طراحی میکنم که وقتی کاربر یه نظری را فرستاد مدیر اول تایید کنه بعد اون نظر نمایش داده بشه! ولی دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم؟ خیلی سرچ کردم ولی بدتر گیج شدم! اگه کسی میتونه لطفا یه نمونه کد یا یه سایت که ببینم دقیقا باید چیکار کنم ، معرفی کنه، ممنون میشم.

fakhravari
یک شنبه 01 دی 1392, 21:54 عصر
یه فیلد bit میخواهید موقع ثبت false موقع نمایش یا تایید true میشه
:چشمک:

Maryam IT
یک شنبه 01 دی 1392, 22:31 عصر
خب این سایتی که میخوام طراحی کنم اینطوریه که دانشجوها که میخوان دفاع کنن، عنوان پروژه و تاریخ و زمان و مکان و ...رو میتونند به عنوان خبر تو صفحه اصلی قرار بدن. اما مدیر سایت تا تاییدش نکنه نباید نشون داده بشه! اینو چیکار کنم؟ یعنی اطلاعاتی که کاربر وارد میکنه وارد جدول نمیشه؟ اینو ممکنه توضیح بدید؟

Mohammad_dn
یک شنبه 01 دی 1392, 22:43 عصر
وارد جدول میشه...
شما باید علاوه بر فیلد های اصلی مثلا یه فیلد اظافه کنی به نام(IsOk) از نوع bit بعد موقع ذخیره ی داده های دانشجو این فیلد رو برابر false قرار بده.....

موقعی که میخوای اطلاعات رو نشون بدی فقط رکورد هایی رو نشون بده که مقدار فیلد (IsOk) اون ها مساوی با true باشه....

خوب پس معلوم شد دیگه..اگه این فیلد(IsOk) مساوی با false بود یعنی تایید نشده و طبق قاعده ی بالا رکورد رو نشون نمیده

برای تایید هم کافیه مقدار این فیلد رو تقییر بدی..یعنی باید مقدارشو برابر با true کنی

موفق ، پیروز و سربلند باشید

fakhravari
یک شنبه 01 دی 1392, 23:17 عصر
خب این سایتی که میخوام طراحی کنم اینطوریه که دانشجوها که میخوان دفاع کنن، عنوان پروژه و تاریخ و زمان و مکان و ...رو میتونند به عنوان خبر تو صفحه اصلی قرار بدن. اما مدیر سایت تا تاییدش نکنه نباید نشون داده بشه! اینو چیکار کنم؟ یعنی اطلاعاتی که کاربر وارد میکنه وارد جدول نمیشه؟ اینو ممکنه توضیح بدید؟

اطلاعات شما خیلی ضعیف.
حالا بگذریم از برنامه نویسی در حالت عادی یک فیلد وضعیت به نظر شما نیومد!