PDA

View Full Version : سوال: نمایش بیش از 2 میلیون رکورد در Datagridview

barnamenevisjavan
دوشنبه 02 دی 1392, 17:37 عصر
سلام من بیش از 2 میلیون رکورد توی دیتابیس اکسس دارم و حالا مجبورم که این اطلاعات رو در یک Datagridview نمایش بدم ولی متاسفانه هرکاری میکنم نمیشه.نرم افزار Crash میشه و بسته میشه و خطای out of range میده.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

amir200h
دوشنبه 02 دی 1392, 18:08 عصر
سلام من بیش از 2 میلیون رکورد توی دیتابیس اکسس دارم و حالا مجبورم که این اطلاعات رو در یک Datagridview نمایش بدم ولی متاسفانه هرکاری میکنم نمیشه.نرم افزار Crash میشه و بسته میشه و خطای out of range میده.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

یک سوال: آیا واقعا نیاز است دو میلیون رکورد را به صورت یکجا به کاربر نشان بدی؟؟؟

به نظر من باید صفحه بندی کنی. با دستور between میتونی صفحه بندی کنی.
موفق باشی

barnamenevisjavan
دوشنبه 02 دی 1392, 18:12 عصر
نرم افزار شخصی هستش و خیلی مهم هستش که کل رکورد ها لود بشن.

plus
دوشنبه 02 دی 1392, 18:21 عصر
شما باید از حالت Virtual Mode (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms171622(v=vs.90).aspx)استفاده کنید.

barnamenevisjavan
دوشنبه 02 دی 1392, 18:33 عصر
ممنون از شما

barnamenevisjavan
سه شنبه 03 دی 1392, 10:08 صبح
کسی نمونه Virtual Mode با دیتابیس اکسس نداره؟

Mousavmousab
سه شنبه 03 دی 1392, 17:47 عصر
سلام
دوست عزیز اگه شما عبارت SQL مقابل را بنویسی

Select * from TableName

بعد بخوای اینو به صورت یک نخ ( حالت عادی اجرای تمام برنامه ها) اجرا کنی خوب معلومه 2 میلیون کار هر چقدر هم کم باشه زمان زیادی می بره و با توجه به منابع سیستم شما خطا میده و کاریش نمیشه کرد ولی شما باید برنامه تون را با Thread بنویسین. البته بسته به سیستم ، اگر MultiTask هم باشه که چه بهتر به احتمال زیاد اون سیستمی که می خواد این 2 میلیون رکورد را نشون بده حتماٌ چند هسته ای است و اگر به صورت Thread اجرا بشه دیگه لازم نیست حتی کاربر صبر کنه ، کاربر فکر می کنه که کارش درجا انجام شده ولی تا چند ثانیه بعد پشت پرده ( کاربر که نمیبینه) کار با آن Job به پایان می رسه.

این نظر من است.
موفق باشید

hasan008
چهارشنبه 04 دی 1392, 20:59 عصر
سلام من زیاد با این موارد ویرچوال و ترد آشنا نیستم کسی میتونه یه نمونه برام بنویسه که بتونم بین این همه رکورد جستجو کنم و نمایش بدم توی گرید؟؟؟؟
تو رو خدا کمک کنید خیلی برام واجبه