PDA

View Full Version : سوال: بین پیام نور و علمی کارربردی کدوم بهتر؟

پروگرامنویس
سه شنبه 03 دی 1392, 12:52 عصر
درود بر شما دوستان
راستش میخوام واسه کارشناسی پیام نور نام نویسی کنم .من مدرک کاردانی نرم افزار علمی کاربردی دارم و حالا میخوام واسه کارشناسی توی نام نویسی بدون آزمون بهمن شرکت کنم.
برخی میگن پیام نور مدرکش بهتره اما برخی دیگه میگن نسبت به علمی کاربردی برنامه ریزی درستی نداره و هرکی هرکیه یا میگن واسه ادامه کارشناسی ارشد بدرد نمیخوره و ..........
حالا خواهش دارم تجربه ها و دیدگاه هاتون رو دراین باره بگید
من اگه بخوام تو یکی از رشته های مهندسی نرم افزار یا آی تی یا علوم رایانه شرکت کنم کدوم بهتره؟
ناگفته نمونه که گمون کنم بخاطر بالا بودن معدل سه سال دبیریستانم (18/40) الویت نخستم برگزیده شه که اگه بشه میشه دانشکده پیام نور شاهرود یا سمنان.اگه کسی با این دانشکده ها آشنایی داره دیدگاهتون درباره این دانشکده ها چیه

mohammad#reza
پنج شنبه 12 دی 1392, 21:26 عصر
چون پیام نور کتاب محوره بهترین گزینه برای اماده شدن برای کنکور ارشده.منابع دائما بروز میشن و شما مطالب ۱۰ سال پیشو مثل دانشگاه های دیگه یاد نمیگیری و بروزی.چون شهرستانی رو کلاسا و استادا نباید حساب باز کنی.در ضمن مدرک تحصیلیش دولتی و مورد تایید وزارت علومه این در حالیه که بعضی دانشگاه های روزانه هم مورد تایید وزارت علوم نیست چه برسه ازاد و علمی کاربردی پس از نظر اعتبار فوق العادس پیام نور.اگه پیام نور بیای باید مدرک علمی کاربردیتو بندازی دور! چون هیچ ارزشی نداره و باید از اول بخونی یعنی درسایی که تو کاردانی خوندیو برات تطبیق نمیزنن و مثل بقیه باید از صفر بخونی.امتحانات فوق العاده سخته اگه درس خوندنت مثل علمی کابردی یا ازاد باشه همون ترم اول باید در جا بزنی! پس باید خیلی تلاش کنی. من خودم پیام نور تهران شمال مشغول به تحصیلم و خوبه با رتبه ۱۱۰۰۰ وارد این دانشگاه شدم.