PDA

View Full Version : مبتدی: جلوگيری از رايت CD

jan_kocholo
چهارشنبه 04 دی 1392, 01:47 صبح
بنده یک نرم افزار (به صورت اتوران) درست کردم به طوری که هنگامی که CD را در سی دی رام میگذاریم نرم افزار اجرا میشود.
با کلّی تلاش توانستم با نرم افزاری فایل های نرم افزار (شامل autorun.inf ، autorun.exe ، autorun.ico ، RCX347.tmp ، RCX348.tmp و RCX349.tmp و یک پوشه Programs) را به یک فایل ایمیج (iso) تبدیل کردم به طوری که پوشه Programs مخفی شود ؛این پوشه حتی به Hidden یا فایل سیستمی تبدیل نشده است و به هیچ عنوان دیده نمیشود.
فایل من (.exe) داخل پوشه Programs میباشند.
بعد از مخفی کردن پوشه ،تمامی فایل ها حتی پس از رایت به درستی اجرا میشود و مشکلی ندارد.
میخواهم کاری کنم که بعد از رایت زدن CD ،دیگر نشود آن را رایت کرد یا از آن ایمیج گرفت.
از لحاظ کپی کردن فایل ها هم که به دلیل مخفی شدن پوشه مشکلی ندارم و فقط میخواهم از رایت زدن CD جلوگیری کنم.
مثلاً بعد از رایت زدن CD روی یک CD دیگر ،آن CD را بسوزاند و ...
در جایی هم خواندم که :
---------------------------------------------------------
یه سی دی رو دیدم که یه نفر قفل روش گذاشته بود. دارای این محتویات بود
فولدر main ، فایل autorun.inf ، فایل autorun.exe
وقتی سی دی رو باز میکردم فولدر main مخفی بود و همینطوری بهش دسترسی نداشتم.(بعد از شکستن قفل متوجه شدم)
وقتی هم از سی دی ایمیج میگرفتم سریع ایمیج تموم میشد و محتوای ایمیج فقط دو فایل autorun.inf و autorun.exe بود و فولدر main داخل ایمیج نبود.
در ضمن حجم ایمیج 690 مگابایت بود در صورتی که حجم واقعی محتویات 230 مگابایت بود.
با چه روشی اینطوری قفل گذاشته که وقتی ایمیج گرفته میشه به صورت غیر واقعی هست و فولدر main در ایمیج وجود نداره؟
--------------------------------------------------------

دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم و امیدوارم که اساتید و دوستانی که اطلّاعاتی دارند با اطلّاعاتشون من رو راهنمایی کنند.

لطفآً راهنمایی کنید.

zomorrod.company
جمعه 06 دی 1392, 19:26 عصر
سلام
تا جایی که من می دونم راه مطمئنی برای جلوگیری از رایت cd وجود نداره و همه راه هایی که وجود داره با نرم افزار هایی مثل clone cd و امثال اون دور زده میشه.
من که شخصا تا حالا هیچ سی دی ندیدم که نشه به راحتی از روش رایت کرد. (حتی سی دی هایی که سخت افزاری سوراخ میشن و ...)