PDA

View Full Version : طراحی گرافیک سایت

olampiad
چهارشنبه 04 دی 1392, 19:22 عصر
سلام
من کمی فتوشاپ بلدم
حالا می خوام طراحی گرافیک سایت رو یا بگیرم
می خواستم ببینم تو طراحی گرافیک از چه نرم افزار های دیگری به جز فوتوشاپ استفاده می کنن.
فیلم اموزشی در این مورد وجود داره.
مطالبی که در بهتر شدن کار در فوتوشاپ وجود داره رو بی زحمت بگین
چیزایی را که یاعث می شه یا گیری سریع تر صورت بگیرو رو بگید
بی نهایت ممنون

omidabedi
چهارشنبه 04 دی 1392, 19:57 عصر
illustrator و firework هم هستن
فیلم اموزشی شرکت لیندا برای جفتشون هست
سرچ کن
برای طراحی سایت با فتوشاپ هم اموزش تصویری لیندا هست

mahdavi1456
چهارشنبه 04 دی 1392, 21:14 عصر
به نظر من اول روانشناسی رنگ ها رو مطالعه کنید. مرحله بعدی کار هم خلاقیت هست.:چشمک:

olampiad
چهارشنبه 04 دی 1392, 22:42 عصر
روان شناسی رنگ هارو از کجا مطالعه کنم
بی نهایت ممنون

refugee
چهارشنبه 04 دی 1392, 23:07 عصر
کافیست سرچ کنید . روان شناسی رنگ ها در طراحی وب .

طراحی گرافیک وب چیز خاصی جز شناسایی اجزای قالب نداره . ما بقیش به عهده طراح (شما) است که چطور سلیقه به خرج بدین .

بطور مثال :
هدر , فوتر , سایدبار , بادی و چند تای دیگه ... در همه قالب ها (داینامیک و استاتیکک ) یکی است . و ضروری ...

حالا شما هستید که سلیقه به خرج میدین که چطوری درستش کنید . مثلا سایدبار سمت راست باشه ؟ چپ باشه یا بالا یا پائین و ... اسلایدر داشته باشه یا نه ؟ وبسایت شاد باشه یا نه ؟ اصلا قالب شرکتی است یا شخصی یا ... اینا رو که مشخص کردین میرید سراغ رنگ بندی .

مسلما ما تو روان شناسی رنگ ها تفکیک رنگ داریم و هر رنگ رو برای یه چیز خاص استفاده میکنیم . مثلا برای وبسایت دکتری از رنگ قرمز استفاده نمیکنند . ( سفید یا ابی یا سبز که هر یک نمادی از : سفید = پاکی "لباس پرستاران " ابی = ارامش "لباس جراحان" و سبز = امنیت و ارامش " لباس دکتر ها " )

در مورد استفاده از برنامه فتوشاپ هم که باید اموزش ها و نمونه زیاد ببینید تا خبره شوید .