PDA

View Full Version : ی مشکل خیلی بزرگ

jboloori
پنج شنبه 05 دی 1392, 23:15 عصر
وقتی میخوام توی مشخصات یک کنترل تو properties تغییر ایجاد کنم این پنجره باز میشه.مثلا تو تغییر سایز باز میشه و نمیدونم باید چیکار کنم واقعا.تغییرات رو هم نمیشه اعمال کنم.
خواهش می کنم کمکم کنید.

khademolhojaj5
شنبه 07 دی 1392, 11:10 صبح
:لبخندساده:یه سوال هرچند به نظر بعضی ها بی مورد باشه ولی بازم وقتی جواب بدی خیلی به اون شخص احترام گزاشتی
دوستان فکر نکنن به جایی رسیدن! سولات خودشون هم برای اونایی که علمشون بیشتره همینطوریه:چشمک:
دوست عزیز این پنجره یه سری پیش فرض هایی از خود برنامه رو به شما نشون میده و شما می تونی یکی از اون ها رو انتخابکنی و یا خودت یه دونه بسازی
مثل تغیر رنگ متن که خود api یه سری رنگ پیش فرض داره و خودت هم می تونی کد رنگ رو به جای اونا بزاری

hamedjj
شنبه 07 دی 1392, 12:20 عصر
اتفاقا این پنجره تو برنامه نویسی خیلی کمک می کنه
فکر نکنم برداشته بشه
نمی دونم شایدم بشه

jboloori
شنبه 07 دی 1392, 12:50 عصر
ممنون مشکل اینجاس که وقتی روی تغییر رنگ متن کلیک میکنم و این نمایش داده میشه محتواش ربطی به رنگ و اینجور چیزا نداره.حتی یکی یکی واردشون شدم و مثلا وقتی تو تغییر سایز یه سایز میدم عدد رو نگه نمیداره.مجبورم تغییراتو تو ایکس ام ال اعمال کنم.مهم نی:قلب:

یه سوال دیگه:
هم تو امولاتور دستگاه مجازی 4 اینچ هست و هم تو محیط اکلیپس رو 4 اینچ تنظیمه.5 تا تکست ویو گذاشتم بعنوان آیتم های منوی اصلی.تو محیط اکلیپس این آیتما دقیق سرجای خودشونن ولی تو امولاتور ک تست میکنم ی ذره بالا پایینن ک کلا ریختشو بهم میریزه.لطفا در این مورد هم راهنماییم کنین چیکار کنم این عناصر تو اجرا هم سرجای خودشون بدون کوچکترین جابه جایی قرار بگیره.(نه تنها تکست ویو بلکه اشیای دیگه ای مث ایمیج ویو هم همینطوره)

مرسی

rubiks.kde
شنبه 07 دی 1392, 13:53 عصر
ممنون مشکل اینجاس که وقتی روی تغییر رنگ متن کلیک میکنم و این نمایش داده میشه محتواش ربطی به رنگ و اینجور چیزا نداره.حتی یکی یکی واردشون شدم و مثلا وقتی تو تغییر سایز یه سایز میدم عدد رو نگه نمیداره.مجبورم تغییراتو تو ایکس ام ال اعمال کنم.مهم نی:قلب:

یه سوال دیگه:
هم تو امولاتور دستگاه مجازی 4 اینچ هست و هم تو محیط اکلیپس رو 4 اینچ تنظیمه.5 تا تکست ویو گذاشتم بعنوان آیتم های منوی اصلی.تو محیط اکلیپس این آیتما دقیق سرجای خودشونن ولی تو امولاتور ک تست میکنم ی ذره بالا پایینن ک کلا ریختشو بهم میریزه.لطفا در این مورد هم راهنماییم کنین چیکار کنم این عناصر تو اجرا هم سرجای خودشون بدون کوچکترین جابه جایی قرار بگیره.(نه تنها تکست ویو بلکه اشیای دیگه ای مث ایمیج ویو هم همینطوره)

مرسی

در مورد اندازه دلیل اینه که با اینه هر دو صفحه یک اندازه هستن ولی dpi با هم متفاوت دارند این باعث میشه که برنامه ایی که در اندازه 4 اینچ hdpi ساخته شده در یه اندازه 4 اینچی mdpi خوب نمایش داده نشه.

این پست رو هم ببینید -> اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?431256-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C&p=1933332#post1933332)