PDA

View Full Version : سوال: تغییر صفحه

AEbrahimi1377
جمعه 06 دی 1392, 15:32 عصر
(لطفا تاپیک رو حذف نکنین نتونستم عنوان مناسبی پیدا کنم)

با سلام خدمت دوستان
چطوری می تونیم تو یه فرم با زدن یه دکمه صفحه عوض بشه و کنترل های جدیدی در یه صفحه ظاهر بشن و با زدن دکمه ی بازگشت به صفحه ی اول برگردیم؟
کنترل های جدید رو کجا باید طراحی کنیم؟
لطفا یه کم زیاد توضیح بدین.:چشمک:
ممنون

sagggad
جمعه 06 دی 1392, 15:35 عصر
سلام دوست من.من متوجه منظور شمانشدم.اما خوب دو راه داره:1-یه فرم دیگه غیر از اون فرم اصلی تشکیل بدی واین دوفرم رو از طریق خصوصیات TOP وLeft روی هم قراربدی.2-کنترل های مختلفی ایجاد کنی و با کلیک روی یه دکمه اون ها رو Hide و Show کنی.یک کم منتظر باش برات سورس بنویسم:لبخندساده:

AEbrahimi1377
جمعه 06 دی 1392, 15:43 عصر
منظور من برنامه ای مثل یه صفحه ی اینترنت هست. وقتی رو یه لینک (دکمه در برنامه) کلیک کنیم یه صفحه ی دیگه (با کنترل های دیگه) ظاهر بشه و وقتی روی بازگشت کلیک کنیم به صفحه ی اول برگردیم.

sagggad
جمعه 06 دی 1392, 15:52 عصر
بفرمایید فکر کنم منظورت این باشه:
لینک دانلود:114489
تشکر یادت نره!!
موفق باشید:لبخندساده:

mthreat.info
جمعه 06 دی 1392, 15:55 عصر
منظور من برنامه ای مثل یه صفحه ی اینترنت هست. وقتی رو یه لینک (دکمه در برنامه) کلیک کنیم یه صفحه ی دیگه (با کنترل های دیگه) ظاهر بشه و وقتی روی بازگشت کلیک کنیم به صفحه ی اول برگردیم.
شما یا باید از تب اسفاده کنید یا کاری که دوستمون گفتن بکنی یا به صورت runtime همه چیز رو بسازی و مدیرت کنی! یا اینکه از همین اشیا داخل فرم کار کنی و داخل خاصیت هاش با Text کار کنی

AEbrahimi1377
جمعه 06 دی 1392, 16:00 عصر
ممنون از شما
می تونیم این کار رو تو یک فرم بدون ایجاد دو فرم انجام بدیم؟؟؟

AEbrahimi1377
جمعه 06 دی 1392, 16:03 عصر
یا اینکه از همین اشیا داخل فرم کار کنی و داخل خاصیت هاش با Text کار کنی
ببخشید این قسمتشو نفهمیدم لطفا یه کم توضیح بدین

mthreat.info
جمعه 06 دی 1392, 16:04 عصر
ممنون از شما
می تونیم این کار رو تو یک فرم بدون ایجاد دو فرم انجام بدیم؟؟؟
تو تب در واقع دو فرم هست که همزمان اجرا میشوند یه چیزی تو مایه های MDI ولی با تغییر کپشن دکمه ها و لیبیل ها نیازی نیست که کار خاصی کرد فقط حوصله میخواد

mthreat.info
جمعه 06 دی 1392, 16:08 عصر
ببخشید این قسمتشو نفهمیدم لطفا یه کم توضیح بدین

if(btn.Text="test")
{

}
else
{

}

این مثال خیلی ساده بود که زدم