PDA

View Full Version : عدم اجرای گزارش ساخته شده با Report خود VS2012 در سایر کامپیوتر ها

roya.raha
شنبه 07 دی 1392, 07:21 صبح
سلام
در قسمتی از برنامه ای که نوشتم یک گزارش ساده از بانک با Report خود VS2012 درست کردم .
فایلهای Microsoft.ReportViewer.WinForms.dll و Microsoft.ReportViewer.Common.dll و System.Drawing.dll و System.Web.Services.dll را در تنظیمات لوکال کردم و کنار فایل قرار دارد. روی سیستم خودم درست جواب میده ولی روی سیستم های دیگه خطای زیر را میدهد :

niknam_mh
شنبه 07 دی 1392, 08:26 صبح
سلام دوست عزیزم
کریستال ریپورت باید در سیستم مقصد هم نصب بشه.
اگه می خوای از این مشکلات نداشته باشی ریپورتت رو عوض کن مثلا از استیمول ریپورت استفاده کن.

roya.raha
شنبه 07 دی 1392, 09:17 صبح
سلام
ممنون از توجهتون ولی من از کریستال استفاده نکردم . همانطور که گفتم از ریپورت خود vs2012 استفاده کردم ( ReportViewer)

niknam_mh
شنبه 07 دی 1392, 13:21 عصر
سلام
ببخشید متوجه نبودم گفتم شاید از کریستال استفاده کرده اید بهر حال من پیشنهاد می کنم با استیمول گزارش بساز هم راحته هم امکاناتش بالا هست.

mobinsaffarpour
شنبه 07 دی 1392, 16:21 عصر
سلام به دوستان . من نمیدونم چرا وقتی یک مشکلی بوجود میاد اینقدر زود میخواهین خودتونو راحت کنید . این رو تمامی برنامه نویسان میدونن که کریستال ریپورت یکی از قدرتمند ترین ابزارهای گزارش سازی هست . وقتی یک مشکلی بوجود میاد اینقدر تکیه نکنید به نرم افزارهای راحت .

roya.raha
شنبه 07 دی 1392, 17:46 عصر
سلام
الان چی شد ؟!
عزیزان یک برنامه ای را نوشتم تمام شده برای یک گزارش گیری ساده هم از ReportViewer استفاده کردم ( نه استیمول نه کریستال) ، چون اصلا گزارشی که میخواستم بگیرم در حد اینها نبود.
در سیستم خودم هم هیچ مشکلی نداره نمیدونم چرا در سیستم های دیگه این مشکل را میدهد.
اگر یک عنایت به مشکل بنده داشته باشید خیلی ممنون میشم .
mobinsaffarpour
شنبه 07 دی 1392, 19:35 عصر
دیتابیسی که استفاده کردی چی هست ؟

behrooz69
شنبه 07 دی 1392, 22:39 عصر
دوست من واسه حل مشکلت : دیتابست رو بگو ، کد ریپورتتو بگو ، اررورتو کامل بگو ،

احتمال زیاد دیتابیسی که استفاده کردی مشکل سازه و آدرس دهیش متغییر نیست .

یا اگه از Report viewer استفاده کردی کل کامپاننت های رو Local رو Yes کن . نمیتونه اجراش کنه چون فایلاش کنارش نیست

برنامتو Run As Administrator اجرا کن ببین اجرا میشه ؟؟

یا بیا از Try و Catch استفاده کن ببین اررورت از کجاست داداشه من.

roya.raha
یک شنبه 08 دی 1392, 06:21 صبح
سلام و تشکر از توجه دوستان.
بانکم اکسس است.
کامپننت های Report viewer را هم لوکال کردم ، از ویزارد این گزارش ساز هم استفاده کردم ، کد ننشوم !
خطا هم فقط همونی که عکس گذاشتم اصلا پنجره ای یا خطای دیگه ای نمیده!

فکر کنم باید یک فایلی غیر از dll های خود Report viewer در سیستم مقصد باشه یا .... نمیدونم !!

behrooz69
یک شنبه 08 دی 1392, 19:44 عصر
بیا رو سیستمت برنامه virtual machine نصب کن و win xp و win 7 32 o 64 و win 8 و نصب کن روش تست کن ببین رو همه ویندوز ها بازم مشکل داری ؟؟

ویندوز خودت چیه ؟؟

roya.raha
دوشنبه 09 دی 1392, 08:00 صبح
ویندوز خودم سون 32 است ، سیستمی که میخوام اجرا کنم سون 64 ولی مگه فرقی میکنه ؟ در تنظیمات debug مگه این موضوع تعیین نمیشه ؟

roya.raha
چهارشنبه 11 دی 1392, 16:41 عصر
آقایون و خانومای عزیز - بدجوری گیر کردما کمک کنید. تشکر
یک زحمتی میکشید یک برنامه ساده گزارشگیری با این Report viewer درست کنید ببینید روی یک سیستم دیگه کار میکنه یا نه ؟
یک جایی گیر افتادم ، اینترنت دایال آپ موندم چکار کنم تا شنبه باید کار را تحویل استاد بدم . کمک کنید. تشکر

behrooz69
پنج شنبه 12 دی 1392, 14:57 عصر
اره گاهی اوقات تو سیستم های مختلف اجرا نمیشه . پروژتو بزار رو Any Cpu و اجراش کن اگه نشد از کریستال ریپورت استفاده کن .
دوست من شما کارت گیره ، میبینی کمکی هم نمیرسه ، از روش دیگه استفاده کن که جواب بگیری . چه برنامه ساده چه سنگین از کریستال استفاده کن جواب رو کامل و صحیح بگیر . من خودم کمکت میکنم

abbasmohr
چهارشنبه 07 آبان 1399, 18:29 عصر
سلام
از refrence ویژوال استدیو که مخفیه استفاده کن و dll هایی که تو برنامت هست رو بیار کنار برنامت تا با این مشکل برخورد نکنی.

abbasmohr
چهارشنبه 07 آبان 1399, 18:31 عصر
سلام
از refrence ویژوال استدیو که مخفیه استفاده کن و dll هایی که تو برنامت هست رو بیار کنار برنامت تا با این مشکل برخورد نکنی.
اگه حل نشد خبر بده