PDA

View Full Version : سوال: پشتيبان گيري فقط از يك جدول موجود در بانك اطلاعاتي

hamid1
شنبه 07 دی 1392, 19:18 عصر
سلام
من يك برنامه تحت ويندوز به زبان سي شارپ نوشتم كه بانك آن اس كيو ال سرور 2008 است. من كدهاي پشتيبان گيري كه دارم از كل بانك اطلاعاتي پشتيبان مي گيرد و زمان بازيابي كل بانك را بازيابي مي كند. ولي يك كدي مي خواهم كه فقط از يكي از جداول بانك اطلاعاتي پشتيبان گيري كند تا زمان بازيابي فقط ان جدول بازيابي شود و تغييراتي كه از زمان پشتيبان گيري به بعد در جداول ديگر ايجاد كردم به حالت زمان پشتيبان گيري برنگردد و فقط آن جدول بازيابي شود. خيلي ضروري است لطفا من را راهنمايي كنيد.

AliSaeedi_v
یک شنبه 08 دی 1392, 08:39 صبح
سلام..شما باید کدهای ساخت پایگاه داده با همان یک جدول رو از توی اس کیو ال درموقع پشتیبان گیری استخراج کنی و هربار خواستی بازیابی کنی اون رو اگزکیوت کنی...اینکار معمولا توی php انجام میشه...

علی فتحی
یک شنبه 08 دی 1392, 16:26 عصر
ماکه نفهمیدیم

hamid1
دوشنبه 09 دی 1392, 00:01 صبح
سلام
ممنون از جوابتان
ميشه يك مقدار من را بيشتر راهنمايي كنيد كه چگونه بايد كد ساخت پايگاه داده و فقط آن يك جدول را در زمان پشتيبان گيري استخراج كنم و بعد چگونه بازيابي كنم . اگر لطف كنيد كد آن را برايم بگذاريد ممنون مي شوم.

mousa1992
دوشنبه 09 دی 1392, 01:43 صبح
سلام
چند راه وجود داره

این لینکو (http://www.sqlserver-training.com/how-to-backup-sql-table/-) اگه تونستین مطالعه کنین ،اگرنه که همین چند راه زیر خلاصه مطلب هست و یکی از موراد رو بر حسب نیاز انتخاب و روشش رو هم یاد بگیرید

BCP (BULK COPY PROGRAM)
Generate Table Script with data
Make a copy of table using SELECT INTO
SAVE Table Data Directly in a Flat file
Export Data using SSIS to any destination

روش اول استفاده از bulk copy هست
روش دوم ساخت script از جدول مورد نظر همرا با data
روش سوم کپی data درون جدول مشابه (http://www.w3schools.com/sql/sql_select_into.asp) حتی میتونید توی ی دیتابیس خارجی ذخیره کنید (لینکو مشاهده کن )
5 هم فک کنم استفاده از سرویس های Sql باشه
4 هم نمیدونم

hamid1
چهارشنبه 11 دی 1392, 02:46 صبح
سلام
مشكل من اين است كه در ويژوال استاديو با چه كدي و به چه ضورتي با زبان سي شارپ مي توانم فقط از يكي از جداول پشتيبان گيري كنم و سپس آن را بازيابي كنم. روشهايي كه لطف فرموديد و راهنمايي كرديد در خود sql نوشته مي شود آيا بايد آنها را پس از ايجاد كانكشن به عنوان دستور براي اسكيوال ارسال كنم يا نه؟ و براي اجراي آن از executenonquery استفاده كنم؟
اگركسي دراين زمينه كدي به زبان سي شارپ دارد لطف كند و براي استفاده ديگران دراينجا قرار دهد. ممنون مي شوم.

dabirsiaghi
چهارشنبه 11 دی 1392, 06:58 صبح
میتوننید از SMO در سی شارپ استفاده کنید

NasimBamdad
چهارشنبه 11 دی 1392, 09:22 صبح
میتوننید از SMO در سی شارپ استفاده کنید

این SMO خیلی چیز خوبیه ! اما هرچی شد یادش نگرفتم .

آموزشی ازش نیست ؟ هم برای Backup زمان بندی شده و هم برای کار های دیگه !