PDA

View Full Version : سوال: راه اندازی یک سایت در یک شبکه محلی...؟؟؟

kablayi
یک شنبه 08 دی 1392, 00:04 صبح
سلام...
به یه قضیه برخوردم که تا الان انجام ندادم...
میخوام یه سایت درست کنم که در سرور یه شبکه Lan قرار بدم تا هر کاربری که از سیستم خودش آدرس سایت رو بزنه بتونه سایت رو باز کنه و با اون کار کنه و اطلاعات رو در دیتابیس سرور ذخیره کنه...
طراحی و پیاده سازی سایت رو بلدم اما چون تا به حال با سرور کار نکردم نمیدونم بایستی چه کارهایی رو روی سرور بایستی انجام بدم تا بتونم سایت رو اونجا قرار بدم...
دوستان اگه امکان داره راهنمایی کنن و یا سرنخ بدن که چی رو باید سرچ کنم و یاد بگیرم تا بتونم سایت رو اونجا به درستی پیاده سازی کنم...

پیشاپیش ممنون

fmka2f
یک شنبه 08 دی 1392, 08:42 صبح
سلام
خوب روي سرور بايد سايتتون رو روي IIs قرار بدين و در قسمت سکيوريتي هم پرميشن iisuser رو واسش فعال کنيد...قرار دادن سايت روي iis رو بلديد؟

kablayi
یک شنبه 08 دی 1392, 10:51 صبح
سلام
خوب روي سرور بايد سايتتون رو روي IIs قرار بدين و در قسمت سکيوريتي هم پرميشن iisuser رو واسش فعال کنيد...قرار دادن سايت روي iis رو بلديد؟
ممنون...
تا بحال با سرور کار نکردم... نه تا بحال کار نکردم...

mahdidabaghi
یک شنبه 08 دی 1392, 10:57 صبح
سلام منم یه همچین کاری میخوام انجام بدم ... وب اپلیکیشنم درسته و روی لوکال خودم بدن هیچ مشکلی ران میشه ولی وقتی وقتی میذارمش روی سرور lan ارور میده ...
لازم به ذکره که وقتی روی هاست که روی اینترنت هست آپش میکنم مثل هلو کار میکنه ....
ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی بفرمایید :متفکر:

saeideh_sadat
یک شنبه 08 دی 1392, 12:24 عصر
سلام
تنظیمات iis کار خاصی ندارد فقط باید در بخش sites باید بزنید add new site
سپس مسیر فولدرسایت را بدهید و همچنین از قسمت app pool فریمورک مورد نظرتان را انتخاب کنید اگر .net 4 استفاده می کنید و در لیست انتخابی وجود ندارد باید regiis -i را در command prompt visual studio تایپ کنید تا نصب کند