PDA

View Full Version : کمک در درست کردن درگاه بانکی

remigolian
یک شنبه 08 دی 1392, 22:42 عصر
سلام دوستان

می خوام واسه یکی از افزونه های سیستم وردپرس درگاه بانکی بسازم .

نمونه بانک ملتش رو اپن سورس دارم . می خوام بقیه بانک ها رو از روش درست کنم !

دوستان بهم کمک کنید . نگید برو جستجو کن کل اینترنت رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .

با تشکر

Unique
دوشنبه 09 دی 1392, 01:37 صبح
توی انجمن بگردی نمونه کد برای خیلی درگاه ها هست ! روش کار بعضی شبیه به هم و بعضی غیر استاندارد ! باید زا خود بانک document های مرتبط را بگیرین و کار کنین روش.

remigolian
دوشنبه 09 دی 1392, 11:53 صبح
توی انجمن بگردی نمونه کد برای خیلی درگاه ها هست ! روش کار بعضی شبیه به هم و بعضی غیر استاندارد ! باید زا خود بانک document های مرتبط را بگیرین و کار کنین روش.

دوست عزیز من الان document دارم ولی چون تازه کارم باید یه اصولی یا کارهایی رو بلد باشم .

اگه دوستان راهنمایی کنند متشکر می شم .

با تشکر

Unique
دوشنبه 09 دی 1392, 12:25 عصر
اکثرا به صورت web service هست و شبیه به هم ! اکثر با nusoap پیاده سازی میشه و اکثر بانک های معتبر هم نمونه کد php میدهند ! یک جستجوی ساده توی گوگل هم کلی وب لاگ و پست از همین انجمن بهتون میده ! نمیدونم عرف انجمن عوض شده یا نه ولی اینجا کسی کد آماده معمولا نمیده مگه اینکه بخواد چیزی را آموزش بده !

دوست عزیز باور کن مشکل شما را قبلا خیلی ها داشتند و میتونی با یک جستجوی ساده جواب بگیری. بچه های این انجمن اکثر مشغله کاری زیاد دارند و کمتر وقت میکنند کد برای کسی بگذارند. شما جستج کن ، برو جلو اگه مشکلی داشتی بپرس از من با سواد تر اینجا فراوونه که جواب بده.

remigolian
دوشنبه 09 دی 1392, 14:27 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز

یه سوال داشتم برای درست کردن درگاهای بانکی تو بانک های مختلف حتما باید تو همشون درخواست درگاه بدیم ؟

اگه مبشه یه توضیح مختصر و مفید در مورد soap و nosoap بدید .

با تشکر

Unique
سه شنبه 10 دی 1392, 16:01 عصر
برای درست کردن درگاهای بانکی تو بانک های مختلف حتما باید تو همشون درخواست درگاه بدیم ؟

بله ، چون بستر هاشون را شرکت های مختلفی ایجاد کردند و سیاست بانک های ایران هم همکاری در این زمینه ها نیست. شرکت هایی مثل زرین پال هستند که ادای پی پال را در میارند و نیاز به درگاه هم نخواهید داشت.

اطلاعات در مورد soap (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%DA%A9%D9%84_%D8%AF%D8%B3% D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C_%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86_% D8%A8%D9%87_%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A1)

nusoap هم یک کلاس روی php برای کار اب soap هست که البته خود php5 یک کلاس built in هم داره.