PDA

View Full Version : مبتدی: نحوه ی استفاده از html css برای ساخت صفحات asp.net

abc222
سه شنبه 10 دی 1392, 16:36 عصر
سلام به همه دوستان.خیلی تو این بخش گشتم ولی جوابم نبود.
من با html css یه سایت درست کردم و وقتش رسیده که شروع به کد نویسی کنم.ولی نمیدونم چطور باید برای ساخت صفحات asp.net از اون html css که ساختم استفاده کنم؟
ممنون میشم کامل برام بگین

abc222
پنج شنبه 12 دی 1392, 08:19 صبح
کس نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali.n93
پنج شنبه 12 دی 1392, 10:53 صبح
کافیه توی گوگل سرچ کنید
"استفاده از css در asp.net"
یا این لینک
http://www.w3schools.com/website/webpages_style.asp

AmirRezanezhad
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:14 عصر
abc جان ...باید از یک صفحه style shid ایجاد کنی و کدهای css خودتو توش بنویسی بعد به تو قسمت css class اشیا کد css خودتو نسبت بده...
ا

kablayi
پنج شنبه 12 دی 1392, 20:05 عصر
کد های کدهایی رو که بین تگ<body> نوشتید رو کپی کنید و بین تگ<form> در صفحه asp.net قرار بدید و بعد کنترلهای asp مورد نیازتون رو در جای مناسب در صفحه قرار بدید و شروع به کد نویسی کنید...

abc222
جمعه 13 دی 1392, 10:56 صبح
ممنون از دوستان ولی دو عزیز اول منظور منو اصلا نفهمیدن ولی ممنون ازkablayi کاری که گفتی رو انجام میدم ایشاا...درست بشه

kablayi
جمعه 13 دی 1392, 11:11 صبح
ممنون از دوستان ولی دو عزیز اول منظور منو اصلا نفهمیدن ولی ممنون ازkablayi کاری که گفتی رو انجام میدم ایشاا...درست بشه

خواهش میکنم... تفاوت بین صفحات html و asp در وجود تگ form هست... که بایستی کنترل های asp درون این تگ قرار بگیرن... قسمت head هم شبیه به هم هست... جاوا اسکریپت و css ها رو میتونید همونجا استفاده کنید...

abc222
یک شنبه 15 دی 1392, 16:03 عصر
خواهش میکنم... تفاوت بین صفحات html و asp در وجود تگ form هست... که بایستی کنترل های asp درون این تگ قرار بگیرن... قسمت head هم شبیه به هم هست... جاوا اسکریپت و css ها رو میتونید همونجا استفاده کنید...
واقعا ممنون خیلی بهم کمک کرد