PDA

View Full Version : سوال: تغییر اندازه تصویر PictureBox و ذخیره در هاست ((برنامه تحت ویندوز))

mahlake
سه شنبه 10 دی 1392, 17:47 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مهندسان و پیشکسوتان عزیز...

آقا من یک برنامه ویندوزی دارم که یک امضا را که تا قلم نوری گرفته میشود را ذخیره میکند...

اما چون دیتابیس برنامه تحت وب هست و از هر سیستمی که برنامه وصل هست باید به امضا ها دسترسی داشت باید تصویر یا در دیتابیس و یا در هاست ذخیره شود....

که فکر کنم در هاست منطقی تر باشد اما خودم دیتابیس رو ترجیه میدم به دلیل امنیت بالا تر...

هر جدول دیتابیس حدود ۱۰،۰۰۰ عکس رو در خود جای میدهد و در سال بعدی برنامه جدول جدید ایجاد میکنه و عکس ها را در جدول جدید میریزد... :لبخند:
با این شرایط فکر میکنید چه کاری صحیح تر هست؟!؟!؟ البته من تصمیم دارم قبل از ذخیره سایز عکس ها را به ۱۰۰px در ۱۰۰px تغییر دهم که حجم کمتری را اشغال کند...

اما هردو این کار ها را نمیدونم که باید چگونه انجام بدهم :گیج: :ناراحت:

لطفا راهنمایی کنید من تا به امروز فقط عکس را در سیستم خود شخص ذخیره کرده بودم... :لبخند:

پیشاپیش از کمک های بی دریغ شما بزرگ گواران کمال تشکر را دارم...

واقعا ممنون :قلب:

mahlake
سه شنبه 10 دی 1392, 18:19 عصر
آقا قبول... ذخیره عکس میلیونها باز گفته شده اما ذخیره اون در هاست که گفته نشده؟
این که با توجه به شرایط من کدوم یکی از راه های مذکور بهتره رو که نگنته بودن؟ و این که آیا راه بهتری هم هست یا نه؟
و این که چطور هنگام ذخیره کردن بهصورت اتومات به اون نام بدهیم و سایز آن را هم تغییر دهیم.... (( البته این آخری رو میدونم که گفتن اما من خوب نگشتم :D ))

mahlake
پنج شنبه 12 دی 1392, 11:06 صبح
واقعا هیچ کس از اساتید و دوستان جواب سوال های بنده را نمیداند؟؟؟
تورو خدا کمک کنید... کارم خیلی گیره این حرکت هست :عصبانی++::گریه::افسرده: