PDA

View Full Version : سوال: این Error واسه چیه؟

ha88an
سه شنبه 10 دی 1392, 20:45 عصر
سلام دوستان
این Error واسه چیه؟
------ اسکرین شات ------ (http://upload7.ir/images/85364749619945910582.png)

Unable to cast object of type 'System.DBNull' to type 'System.String'.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidCastException: Unable to cast object of type 'System.DBNull' to type 'System.String'.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

myazdani
سه شنبه 10 دی 1392, 21:02 عصر
لطفا کد رو قرار بدین

ha88an
سه شنبه 10 دی 1392, 21:33 عصر
لطفا کد رو قرار بدین
دوست عزیز کد ها رو گذاشتم ولی فک نکنم به کد ربطی داشته باشه آخه کل کد های این صفحه رو پاک کردم اما بازم همین اخطار اومد

myazdani
سه شنبه 10 دی 1392, 21:46 عصر
خطا تو قسمت دستورات select تون رخ میده؟

اگر اینطور باشه احتمالا به این علت هست که در پایگاه داده تون در ستون مربوطه allow null رو تیک زدین و موقع مقایسه این مشکل پیش میاد.

ha88an
سه شنبه 10 دی 1392, 21:48 عصر
خطا تو قسمت دستورات select تون رخ میده؟

اگر اینطور باشه احتمالا به این علت هست که در پایگاه داده تون در ستون مربوطه allow null رو تیک زدین و موقع مقایسه این مشکل پیش میاد.

میشه این تیک رو بگید کجاست؟
من توی پروژم چن تا فرم دارم توی همشون هم از دستورات SQL استفاده کردم، فقط توی همین فرم این مشکل رو دارم

myazdani
سه شنبه 10 دی 1392, 21:56 عصر
داخل جدول پایگاه داده تون. البته برداشتن تیک پاک کردن صورت مسئله س. بهتره برنامه رو طوری تغییر بدیم که تو این شرایط مقایسه رو بدون خطا انجام بده. (Table2).

ha88an
چهارشنبه 11 دی 1392, 11:23 صبح
داخل جدول پایگاه داده تون. البته برداشتن تیک پاک کردن صورت مسئله س. بهتره برنامه رو طوری تغییر بدیم که تو این شرایط مقایسه رو بدون خطا انجام بده. (Table2).
ممنون دوست عزیز حل شد