PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نحوه متحرک کردن اطلاعات دیتابیس با تگ مارکوئه

amin4763
چهارشنبه 11 دی 1392, 10:13 صبح
با سلام خدمت اساتید من تو پروژه asp.net خودم به مشکلی برخوردم اونم اینکه می خوام بدون استفاده از هیچ کنترلی و با دستور response.write اطلاعات موجود در یک فیلد از جدولم رو متحرک کنم ولی مشکل اینجاست که تو div ی که می خوام این کار انجام بشه اون div رو زمان اجرا به چند ناحیه تقسیم می کنه و چون پروپرتی overflow تو auto هستش اسکرول می کنه و هر فیلد رو تو یه ناحیه متحرک می کنه و پشت سرهم نمی یان؛امید وارم بتونم منظورم رو رسونده باشم کد من تو حالت ساده اینجوری هستش و هربار تو خوندن حلقه while یه قسمت از dive رو به اون فیلد می ده بعد فیلد بعدی دوباره همین طور میشه می شه راهنمایی کنین سورس من به این شکل هستش :

<div id="Layer10_Container">
<table align="right" class="style1" dir="rtl">
<tr>
<td>
<%
System.Data.SqlClient.SqlConnection condoreh = new System.Data.SqlClient.SqlConnection(cls_connect_db .connectionstring);
System.Data.SqlClient.SqlCommand comdoreh = new System.Data.SqlClient.SqlCommand("SELECT iddore,doname from tbl_doreh Where status='1'", condoreh);
System.Data.SqlClient.SqlDataReader drdoreh;
condoreh.Open();
drdoreh = comdoreh.ExecuteReader();
if (drdoreh.HasRows)
{

while (drdoreh.Read())
{
Response.Write("<marquee direction=\"Up\" scrolldelay=\"20\" scrollamount=\"2\" behavior=\"scroll\" loop=\"0\" onmouseover=\"this.stop()\" onmouseout=\"this.start()\">" + drdoreh[1].ToString() + "</marquee>");
}
}
else
{
Response.Write("هیچ فیلدی موجود نمی باشد");
}
condoreh.Close();
condoreh.Dispose();
%></td>
</tr>
</table>
</div>