PDA

View Full Version : آموزش: ساخت فرم های خاص با تم های بسیار زیبا توسط Blend

امید خطیبی
چهارشنبه 11 دی 1392, 22:42 عصر
با سلام خدمت دوستان و عزیزان گرامی
دوستان من می خواستم بدونم که چجوری می تونم مقدار AllowsTransparency یک ویندوز رو داخل wpf مساوی True قرار می دهیم چجوری ما می تونیم ویندوز خودمان را به صورتی نمایش دهیم که TaskBar ویندوز را نپوشاند در حالت Maximized

یک سوال دیگر هم دارم

چجوری می تونیم با استفاده از بردری که بالای گرید استفاده کرده ام به جای تایتل بار می توانم فرم ویندوز را در حالت AllowsTransparency جابجا کنم فقط با همون بردر بالا بتونم این کار را انجام بدهم

mgh64120
یک شنبه 15 دی 1392, 21:56 عصر
سلام اميدجان

دوستان من می خواستم بدونم که چجوری می تونم مقدار AllowsTransparency یک ویندوز رو داخل wpf مساوی True قرار می دهیم

<Window AllowsTransparency="True" />

چجوری ما می تونیم ویندوز خودمان را به صورتی نمایش دهیم که TaskBar ویندوز را نپوشاند در حالت Maximized
براي اين كار فقط گزينه WindowState رو تنظيم كن.

<Window WindowState="Maximized"/>

چجوری می تونیم با استفاده از بردری که بالای گرید استفاده کرده ام به جای تایتل بار می توانم فرم ویندوز را در حالت AllowsTransparency جابجا کنم فقط با همون بردر بالا بتونم این کار را انجام بدهم

در اين تاپيك (http://barnamenevis.org/showthread.php?251604-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Blend)، در آموزش نهم(ايجاد استايل براي فرم هاي برنامه و ساخت تايتل دلخواه براي ويندوز) اقاي مهدي فرزاد اين مقوله توضيح دادن...

موفق باشيد. بدرود...