PDA

View Full Version : گفتگو: همکاری و ساخت گروه های برنامه نویسی از اعضای سایت

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 12:58 عصر
سلام دوستان.

ما تو این سایت سوال مطرح میکنیم و جواب میگیریم؟درسته..؟؟اما هیچ وقت با هم همکاری گروهی نمی کنیم.

برای همین من به فکر افتادم تا با اجازه ی اساتید و مدیران یک تایپیک ایجاد کنم تا دوستان هر کس میل

به همکاری داره اینجا پست بذاره و همشهری های خودش رو پیدا کنه.

یعنی هر کس در این تایپیک میتونه از همشهری ها و نزدیک های خودش دعوت به ساخت گروه و همکاری بکنه..

به نظرم خیلی از شما خواهان این موضوع هستید .ما برای پیشرفت هر چه بیشتر باید باهم ارتباط نزدیک داشته

باشیم

به هرحال شما در این تایپیک از همشهری های خودتون دعوت به تشکیل گروه میکنین و بعد از ساخت گروه یک

نامی برای گروه خود انتخاب میکنید و پیشنهادمیکنم بعد از تشکیل گروه یه وبلاگ برای همکاری گروه خودتون با هم

ایجاد کنید ...

اونوقت میتونین با هم به طور خیلی نزدیک همکاری کنید..

اول از همه خود من از دوستان مشهدی و کسانی که در استان خراسان رضوی

زندگی میکنن دعوت به همکاری و ساخت گروه میکنم....

ممنون از همگی:لبخندساده:

farhad85
پنج شنبه 12 دی 1392, 13:04 عصر
ممنون وسپاس از دید باز و! ایده ی جالب شما من هم از بجه های برنامه نویس ساکن خرم آباد لرستان طلب یاری وهمگاری می نمایم

maythamahmadi
پنج شنبه 12 دی 1392, 13:46 عصر
منم با نظر شما مواقفم.البته کسی از قروه فک نکنم اینجا باشه.اگه هست تاپیک بزنه:افسرده:

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 14:01 عصر
ایشالله که هستن.تو چه استانی هست؟؟

maythamahmadi
پنج شنبه 12 دی 1392, 14:03 عصر
استان کردستان.

mohammadsamadi1377
پنج شنبه 12 دی 1392, 14:18 عصر
دوستان از یزد / Yazd هم اگه کسی هست ما در خدمتیم

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 14:27 عصر
دوستان یک کم تبلیغات کنید برای یافتن همکار...!!!!!

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 14:35 عصر
ضمنا تو خود سایت هم امکان تشکیل گروه داره.شما وارد پروفایل بشید.اون پایین نوشته عضو گروه...
مدیران لطفا راهنمایی کنن که چطوری گروه در سایت تشکیل بدیم؟؟

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 15:09 عصر
با این روش مخالفم
شما دارین تقسیم بندی می کنید خودتون رو. واین اشتباه محضه
این رو بدونید ما الان جزء یک جامعه هستیم اسمش جامعه برنامه نویسان هست

درست میگی دوست من.اما ما میخوایم اون هایی که تو یه منطقه هستن بتونن حضوری با هم ارتباط داشته باشن

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 15:17 عصر
بله خوبه ولی وقتی ما همدیگه رو تا حالا ندیدیم و تکنیک های هم رو نمیدونیم چطور این کار انجام بشه؟؟بعد هم متاسفانه بی نظمی خیلی بیداد میکنه..:افسرده:

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 15:28 عصر
مترجم براچی؟؟

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 15:37 عصر
چی رو؟؟مگه مرورگر نمیخواید طراحی کنید؟؟اصلا چرا شما انقدر به مرورگر گیر دادی؟؟

Fartaj
پنج شنبه 12 دی 1392, 15:49 عصر
ترجمه به خاطر اینکه بتونی از مطالب آموزشی خارجی استفاده کنی ولی دلیلی نداره که مرورگر ملی بزنی !

maythamahmadi
پنج شنبه 12 دی 1392, 15:54 عصر
ترجمه به خاطر اینکه بتونی از مطالب آموزشی خارجی استفاده کنی ولی دلیلی نداره که مرورگر ملی بزنی !

به نظر من برای شروع مرورگر میتونه خیلی خوب باشه.

Fartaj
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:04 عصر
به نظر من برای شروع مرورگر میتونه خیلی خوب باشه.

مگه اسمش رو یادگیری بزاری وگرنه این کار اشتباهه

maythamahmadi
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:15 عصر
اشتباه؟؟؟؟ واسه چی اشتباه؟؟

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:18 عصر
به نظر من هم ساخت مرورگر گزینه ی خوبی نیست...

Fartaj
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:22 عصر
اشتباه؟؟؟؟ واسه چی اشتباه؟؟

ببین دوست من این نظر منه : بیاید این کلمه ( ملی ) رو روی هر چیزی نزاریم البته شاید اساتید نظر دیگه ای داشته باشن ولی به نظر من ما الان مرورگرهای قوی داریم چرا سعی کنیم با برنامه نویسی ناقص اسم ملی رو روی یک مرورگر بزاریم یک مرورگر ملی دیگه هم اومده بود که من الان اسمش یادم نمیاد چی بود اونم مورد استقبال قرار نگرفت . هنر ما الان اینه که بتونیم مثلا برای فایرفاکس پلاگین بنویسیم یا یه چیزی شبیه این

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:24 عصر
اصلا به نظر من الان کار با برنامه های تکراری درست نیست....
باید خلاقیت داشته باشیم

mohammadsamadi1377
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:34 عصر
خیلی دیگه دارید از مبحث خارج میشید .

چت روم هارو برای همین کارا درست کردن

بسه دیگه

:عصبانی++:

sagggad
پنج شنبه 12 دی 1392, 16:36 عصر
خیلی دیگه دارید از مبحث خارج میشید .

چت روم هارو برای همین کارا درست کردن

بسه دیگه

:عصبانی++:

راست میگه اگه کسی میخواد برای این موضوع بحث کنه بیاید تو وبلاگ زیر اونجا صحبت کنیم:
www.netprogram.rozblog.com
الان کاملا از موضوع تایپیک خارج شدیم...

davidrobert
جمعه 13 دی 1392, 00:18 صبح
دوست عزیز من از بچه های شهریار تهران هستم اگه نظر بنده رو میخواهید بهتر به جای مرورگر بیاد برنامه رو داره هوش مصنوعی کنید تا با برنامه فارسی حرف بزنید و هم به برنامه دستور بدید تا برنامه فارسی تایپ کنه و هم اطلاعات فارسی رو بخونه راحت بخاطر این میگم بیاد برنامه رو به سوی هوش مصنوعی ببرید تا یک کرکر برنامه نیاد بگه من برنامه نویس هستم و هرکس از هر رشته نیاد تو رشته ما بگه راحت بیام سمتش طوری باشه کسی که علاقه داره با تمام وجود به برنامه نویسی یاد نه اینکه یه نفر منشی دفتر بیاد برنامه نویسی رو یاد بگیره و برای همون دفتر برنامه بنویسی یا کسی که دکتر بیاد برنامه حسابداری بنویسی بیام کاری کنیم اگه کسی از قشر برنامه نویس ها هستش فقط از خودمان باشه و به برنامه نویسی عشق بورزه نه اینکه طرف شغلش دکتری بیاد برنامه نویس هم کنه این دیگه زور هستش و رشته ما رو زیر سوال میبره . بد شانسی باید برم سربازی این پنج شنبه ولی اگه بتونم به اینترنت و برنامه نویسی دست پیدا کنم به روی چشم من هم هستم برای هوش مصنوعی هم خود یاد بگریم هم حال بچه های کرک و سی ام اس رو بگریم که چیزی جز کپی پست نمی دونن.

sagggad
جمعه 13 دی 1392, 10:48 صبح
دوست عزیز من از بچه های شهریار تهران هستم اگه نظر بنده رو میخواهید بهتر به جای مرورگر بیاد برنامه رو داره هوش مصنوعی کنید تا با برنامه فارسی حرف بزنید و هم به برنامه دستور بدید تا برنامه فارسی تایپ کنه و هم اطلاعات فارسی رو بخونه راحت بخاطر این میگم بیاد برنامه رو به سوی هوش مصنوعی ببرید تا یک کرکر برنامه نیاد بگه من برنامه نویس هستم و هرکس از هر رشته نیاد تو رشته ما بگه راحت بیام سمتش طوری باشه کسی که علاقه داره با تمام وجود به برنامه نویسی یاد نه اینکه یه نفر منشی دفتر بیاد برنامه نویسی رو یاد بگیره و برای همون دفتر برنامه بنویسی یا کسی که دکتر بیاد برنامه حسابداری بنویسی بیام کاری کنیم اگه کسی از قشر برنامه نویس ها هستش فقط از خودمان باشه و به برنامه نویسی عشق بورزه نه اینکه طرف شغلش دکتری بیاد برنامه نویس هم کنه این دیگه زور هستش و رشته ما رو زیر سوال میبره . بد شانسی باید برم سربازی این پنج شنبه ولی اگه بتونم به اینترنت و برنامه نویسی دست پیدا کنم به روی چشم من هم هستم برای هوش مصنوعی هم خود یاد بگریم هم حال بچه های کرک و سی ام اس رو بگریم که چیزی جز کپی پست نمی دونن.

ممنون از همکاریتون...

کامبیز اسدزاده
جمعه 13 دی 1392, 10:53 صبح
ایجاد گروه پیشنهای خوب هست ولی شما محدودش کردین ! کاش تاپیک رو در بخشی میزدین که گروهتون کاملتر می شد.
گروه های برنامه نویسی نباید محدود در .NET باشند.

sagggad
جمعه 13 دی 1392, 10:59 صبح
خوب ما میخوایم گروهمون برنامه نویس دات نت باشن...

کامبیز اسدزاده
جمعه 13 دی 1392, 16:43 عصر
خوب ما میخوایم گروهمون برنامه نویس دات نت باشن...

موفق باشید

sohil_ww
جمعه 13 دی 1392, 17:03 عصر
طرح و ایده ی خوبیه ولی هر طرح و ایده ای یه مشکلاتی داره
اول از همه حالا گروه ها تشکیل شد ! هدف گروه چیه !هدف تشکیل گروه واسه چیه ؟!
حالا بچه جمع شدن وقتی نتونن همدیگه رو ببینن و قرار ملاقاتی باشه می شه گروه مجازی تقریبا همینی که الان داریم ولی این گروه یه جورایی از سایت برنامه نویس مشتق می شه (بجث شی گرایی رعایت کردیم تو گروهمون)
تعداد اعضای گروه خیلی متفاوت می شه ! و یکم سخت می شه
مدیر یت گروه به کی می رسه (مشکل اداره کردن گروه)

و در کل به نظر من همین گروه بندی که الان هست یعنی سایت برنامه نویس برنامه نویسی با محصولات مایکروسافتبرنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework- سی شارپ

maythamahmadi
جمعه 13 دی 1392, 17:26 عصر
طرح و ایده ی خوبیه ولی هر طرح و ایده ای یه مشکلاتی داره
اول از همه حالا گروه ها تشکیل شد ! هدف گروه چیه !هدف تشکیل گروه واسه چیه ؟!
حالا بچه جمع شدن وقتی نتونن همدیگه رو ببینن و قرار ملاقاتی باشه می شه گروه مجازی تقریبا همینی که الان داریم ولی این گروه یه جورایی از سایت برنامه نویس مشتق می شه (بجث شی گرایی رعایت کردیم تو گروهمون)
تعداد اعضای گروه خیلی متفاوت می شه ! و یکم سخت می شه
مدیر یت گروه به کی می رسه (مشکل اداره کردن گروه)

و در کل به نظر من همین گروه بندی که الان هست یعنی سایت برنامه نویس برنامه نویسی با محصولات مایکروسافتبرنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework- سی شارپ

حرف شما متین.اما این سایت هم یه سری محدودیت ها داره.اگه بتونیم یه جایی مثل همین سایت ایجاد کنیم میتونیم اون محدودیت ها رو حذف کنیم.در مورد مدیریت هم می تونیم رای گیری کنیم.

sohil_ww
جمعه 13 دی 1392, 18:02 عصر
حرف شما متین.اما این سایت هم یه سری محدودیت ها داره.اگه بتونیم یه جایی مثل همین سایت ایجاد کنیم میتونیم اون محدودیت ها رو حذف کنیم.در مورد مدیریت هم می تونیم رای گیری کنیم.

منظورتون از محدودیت چیه ؟!
شما چی کار می خواستید بکنید که محدودیت داشته ؟!

sagggad
جمعه 13 دی 1392, 18:04 عصر
یعنی وقتی خودمون گروه بسازیم با راحتی بیشتری میتونیم کار کنیم...