PDA

View Full Version : سوال: مشکل اساسی در چینش عناصر در asp.net وcss3

alvandyhamed
پنج شنبه 12 دی 1392, 13:21 عصر
سلام
دوستان من پروژه ام تغریبا تمام بود یه بنده خدایی نیم ساعتی پشت پروژه نشست برای کمک به چینش عناصر

تمام دراپ رون لیست هام ریختن روی هم
به عکس زیر که گذاشتم نگاه کنید از بالا با خط مشکی دورش خط کشیدم

مشکل بعدی اینه که css3 شادو رو ارور داده اون رو هم با خط مشکی در قسمت زیر عکس مشخص کردم

چه کارشون میشه کرد ،تور رو خدا کمک کیند شنبه ارائه پروژست
چه کنم؟
http://upload7.ir/images/10832808554772666579.jpg

kablayi
پنج شنبه 12 دی 1392, 20:17 عصر
احتمالا موقع چینش دوباره یه تگ یه جایی بسته نشده...
جابجایی عناصر بایستی از درون کدهای html انجام بشه چون از درون محیط دیزاین ممکنه قسمتی از تگ های دیگه جابه جا بشن و بهم بریزن...
بایستی کدهای htmlتون رو چک کنید که همه درست باز و بسته شده باشند... این کار رو از درون محیط VS.net 2010 به بعد به سادگی میشه انجام داد چون با کایک روی هر تگ انتهای تگ رو بهت نشون میده...

alvandyhamed
جمعه 13 دی 1392, 15:59 عصر
احتمالا موقع چینش دوباره یه تگ یه جایی بسته نشده...
جابجایی عناصر بایستی از درون کدهای html انجام بشه چون از درون محیط دیزاین ممکنه قسمتی از تگ های دیگه جابه جا بشن و بهم بریزن...
بایستی کدهای htmlتون رو چک کنید که همه درست باز و بسته شده باشند... این کار رو از درون محیط VS.net 2010 به بعد به سادگی میشه انجام داد چون با کایک روی هر تگ انتهای تگ رو بهت نشون میده...

نشد آقا،همه تگ ها سر جاش هست.
اصلا همه این کامبو باکس ها دارن با هم جابجا میشن وقتی با موس جابجاشون مکنی ،تو رو خدا یکی کمک کنه خیلی گیرم
کمممممممممممممممممممممممم ک

ZivehDesigne
شنبه 14 دی 1392, 00:02 صبح
دوست عزیز اولا ویژوال استودیو از ورژن 2012 به بعد از HTML5 و CSS3 پشتیبانی می کنه و در صورتی که تو ورژن های پایین تر از کدهای html5 , css3 استفاده کنی با پیام خطا مواجه خواهی شد دوما تو طراحی صفحه با ASP.NET باید برای هر ردیف کار مثل header navigationو... از content Place Holder های جداگانه استفاده کنی. اگه چندین کنترل رو تو یه پنل قرار بدی با تغییر سایز یکی اجزا همه اجزای موجود در پنل تغییر مکان و سایز پیدا می کنن...

alvandyhamed
شنبه 14 دی 1392, 19:19 عصر
دوست عزیز اولا ویژوال استودیو از ورژن 2012 به بعد از HTML5 و CSS3 پشتیبانی می کنه و در صورتی که تو ورژن های پایین تر از کدهای html5 , css3 استفاده کنی با پیام خطا مواجه خواهی شد دوما تو طراحی صفحه با ASP.NET باید برای هر ردیف کار مثل header navigationو... از content Place Holder های جداگانه استفاده کنی. اگه چندین کنترل رو تو یه پنل قرار بدی با تغییر سایز یکی اجزا همه اجزای موجود در پنل تغییر مکان و سایز پیدا می کنن...

مشکل من اینا نیست
ببینید نمیدون چه تنظیماتی رو دست زده که من هر کاری دراپ دون لیستی رو که میذارم می افته رو بقیه راپ دون لیست ها
فقط هم با دراپ دون لیست ها این مشکل رو پیدا کرده