PDA

View Full Version : بسته شدن صفحه در یک زمان معین

raha2006
سه شنبه 29 فروردین 1385, 12:12 عصر
سلام
من می خواهم صفحه ای بسازم که کاربران در یک زمان خواستی بتونند در آن صفحه بمانند و بعد از زمان مشخص شده صفحه بسته شود و کاربر مجبور شود که دوباره لاگین شود(در واقع من می خواهم صفحه آزمون آن لاین بسازم)
1- من چگونه می توانم گذر زمان را محاسبه کنم شروع زمانی که کاربر وارد آن صفحه شده را با دستور ( " Session("timouta") = DateTime.Now.ToString("hh:mm:sstt
دریافت می کنم ولی نمی دونم چه طور بفهمم چه زمانی گذشته که آن زمان گذشته شده را با زمان مورد نظر برای بسته شدن صفحه مقایسه کنم.

2- من برای بسته شدن صفحه باید از چه دستوری استفاده کنم در جستجوی خودم دستور
Response.Write("<script>window.close()</script>") را یافتم و امتحان کردم ولی موقع بسته شدن صفحه پیغام می ده که آیا شما مایلید صفحه را بندید یا نه؟ اگه بزنه نه دیگه صفحه بسته نمی شود

اگر می توانید زودتر به سوالات من جواب بدهید ممنون می شم.
با تشکر

saniak_robot
سه شنبه 29 فروردین 1385, 12:17 عصر
ببینید شما برای اینکار می تونید از دستورات جاوااسکریپت استفاده کنید . یه تایمر ایجاد کنید و سپس با دستور window.close یا self.close پنجره رو ببندید . شما در هنگام کار با ویژوال استادیو با این پیغام مواجه می شوید . در ضمن این تاپیک رو اگه در قسمت جاوا اسکریپت می گذاشتید بهتر بود .

موفق باشید .

raha2006
سه شنبه 29 فروردین 1385, 12:25 عصر
سلام
من می خوام با دستورات خود asp.net این کار و انجام بدم من کد asp.net اونو می خوام آیا asp.net خود چنین امکاناتی نداره؟
اگه هم می شه کد جاوا اسکریتش رو هم برام (محض احتیاط) بفرستید ممنون می شم

iekrang
سه شنبه 29 فروردین 1385, 12:32 عصر
دوست عزیز من دقیقاً نفهمیدم که هدفتون از این کار چیه ولی شاید این مد نظرتونه که بعد از طی زمانی مشخص مرورگر به صفحه دیگه منتقل بشه،در این صورت این میتونه کمکتون کنه:
http://www.javascript.ir/default.asp?id=article&ar=51

raha2006
سه شنبه 29 فروردین 1385, 12:40 عصر
سلام
من این لینکو نتونستم باز کنم و ببینم اگه کدشو برام بزاری ممنون می شم

iekrang
سه شنبه 29 فروردین 1385, 12:58 عصر
در این اسکریپت میتوانید صفحه را بعد از مدت زمان خاصی Refresh نمایید و صفحه جدیدی را بجای صفحه کنونی بارگزاری نمایید. اسکریپت فوق بعد از 5 ثانیه شما را به صفحه ok.asp ارجاع خواهد داد, شما میتوانید این زمان را تغییر داده و صفحه مورد نظر را نیز بجای ok.asp صفحه مورد نظر خود را قرار دهید.

<html>
<head>
</head>
<body>

<script language="Javascript">
<!--
// please keep these lines on when you copy the source
// made by: Amir - http://www.IranJavaScript.com

var URL = "ok.asp"
var speed = 5000

function reload() {
location = URL
}

setTimeout("reload()", speed);
//-->
</script>

Please wait 5 seconds,<br>
<br>
then you will be taken to another page.
</body>
</html>

saniak_robot
سه شنبه 29 فروردین 1385, 13:01 عصر
ببینید شما فقط کافیه که در کد بالا به جای Location دستور self.close را قرار بدین .

موفق باشید .

raha2006
سه شنبه 29 فروردین 1385, 13:03 عصر
سلام خیلی ممنون از توجهاتتون
این کدها رو تست می کنم ولی نگفتید من این کدها رو باید کجای برنامم صدا کنم

saniak_robot
سه شنبه 29 فروردین 1385, 15:34 عصر
تو تگ <body> باید بنویسی طبق کد بالا .

موفق باشید .