PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نصب Visual Studio 2012 (فایل نصب ناقص)

ttvd94
پنج شنبه 12 دی 1392, 23:05 عصر
موقع اکسترکت کردن فایل ISO نصب Visual Studio 2012 Ultimate، چند تا فایل msi هستن که به دلیل طولانی بودن اسمشون، نمیدونم چرا، ولی اسمشون خود به خود کوتاه شده و بجاش آخرش چند تا عدد اومده.

https://lh3.googleusercontent.com/-09Rfn5BgxVs/UsWezJ8pQ0I/AAAAAAAAAWo/0NMYB9ghAqM/w1025-h526-no/Untitled.png
فایل های ناقص و مسیر آنها مشخص شده اند
(عکس رو توی تب جدید باز کنید تا واضح بشه)

اسم فایل ها رو نوشتم. لطفا اگر کسی میتونه برام آپلود کنه.

Windows Software Development Kit DirectX x64 Remote-x64_en-us.msi
Windows Software Development Kit DirectX x86 Remote-x86_en-us.msi
Windows Software Development Kit for Metro style Apps DirectX x64 Remote-x64_en-us.msi
Windows Software Development Kit for Metro style Apps DirectX x86 Remote-x86_en-us.msi
Windows Software Development Kit for Metro style Apps-x86_en-us.msi

ttvd94
پنج شنبه 12 دی 1392, 23:33 عصر
پیدا کردم فایلها رو!
شمام اگر یک همچین مشکلی دارین، فایل ضمیمه رو دانلود کنین، از حالت فشرده خارج کنین و در مسیر زیر کپی کنین.

Visual Studio 2012 Ultimate\packages\Windows_SDK

دانلود فایل از گوگل درایو:

https://drive.google.com/file/d/0B62Uei8vRuDVdS1ucGppN2s2cEFBYWdfUWRPMEdicDdJY3VF/edit?usp=sharing
559 KB
قسمت Visual Studio 2012 Ultimate همون فولدر اصلی هست که فایل vs_ultimate.exe توش قرار داره.

behnamico
چهارشنبه 01 دی 1395, 10:50 صبح
پیدا کردم فایلها رو!
شمام اگر یک همچین مشکلی دارین، فایل ضمیمه رو دانلود کنین، از حالت فشرده خارج کنین و در مسیر زیر کپی کنین.

قسمت Visual Studio 2012 Ultimate همون فولدر اصلی هست که فایل vs_ultimate.exe توش قرار داره.

باتشکرازشما

مشکل من حل شد با راهنمایی شما

hossein_chaker
یک شنبه 23 آبان 1400, 09:37 صبح
پیدا کردم فایلها رو!

خیلی ممنون از شما مشکل من هم حل شد با فایلهای ضمیمه ای که شما گذاشته بودید