PDA

View Full Version : سوال: محدود کردن کنترل DataList به نمایش نظرات تایید شده

ZivehDesigne
جمعه 13 دی 1392, 12:58 عصر
سلام دوستان!
من تو سایتی که با asp.net طراحی کردم می خوام سیستم ثبت نظرات کاربری بذارم، همه قسمت هاش رو انجام دادم و برای نمایش نظرات کاربران از کنترل DataList استفاده کردم فقط نمی دونم چطوری باید از نمایش نظرات تایید نشده جلوگیری کنم، ضمنا تو بانک اطلاعاتی یک فیلد به نام َAllow از نوع bit ساختم، می خوام اگه تیک این فیلد غیرفعال بود اونو تو DataList نمایش نده اگه راهنماییم کنید بی نهایت ممنون میشم...

EnKamran
جمعه 13 دی 1392, 22:44 عصر
شما تو کوئری که مینویسی واسه واکشی جدول نظرات شرط میذاری فقط قسمت هایی زو نمایش بده که فیلد Allow برابر True باشه.
زمان ثبت نظر هم این فیلد رو به صورت دیفالت False قرار بده.
تو کنترل پنل هم برای مدیر دکمه قرار بده که هر رکورد رو ویرایش کنه مقدار این فیلد از هر رکورد رو True کنه

ZivehDesigne
جمعه 13 دی 1392, 23:45 عصر
شما تو کوئری که مینویسی واسه واکشی جدول نظرات شرط میذاری فقط قسمت هایی زو نمایش بده که فیلد Allow برابر True باشه.
تو کنترل پنل هم برای مدیر دکمه قرار بده که هر رکورد رو ویرایش کنه مقدار این فیلد از هر رکورد رو True کنه

خیلی ممنون دوست عزیز با راهنمایی شما مشکلم حل شد...

meysam jahedi
پنج شنبه 15 بهمن 1394, 15:35 عصر

سلام
من این کوئری رو نوشتم
SELECT CommentID, CommentUserName, CommentEmail, CommentDate, CommentText, NewsID, Approved
FROM tblComment2
WHERE (NewsID = @NewsID) AND (Approved = @true)
ORDER BY CommentDate DESC

اما نمیدونم datalist رو چجوری باهاش تنظیم کنم ، تو دیتالیست اخرش دو فیلد میاره . نمیدونم باید چکارشون کنم.. در کل اجرا میگیرم ازش شرط اجرا نمیشه و نظرات تایید نشده هم نشون داده میشن!

LostOfMind
جمعه 16 بهمن 1394, 21:21 عصر
علامت @ رو از این قسمت حذف کن
Approved = @true