PDA

View Full Version : عدم تغییر در صفحات غیر masterpage

ramsess
شنبه 14 دی 1392, 17:25 عصر
سلام دوستان من یک masterpage دارم ولی وقی یک صفحه جدید اضافه می کنم و تیک masterpage آن را تیک می زنم زمانی که صفحه ایجاد می شه هیچ کاری نمی تونم توی اون صفحه در قسمت design انجام بدم و آیکن موس به صورت علامت ممنوع نشون داده می شه - هیچ ابزاری رو نمی تونم رو صفحه بیارم لطفا راهنمایی بفرمائید - تاز وی بی کارهای قدیمی هستم تازه تو وب اومدم

lidaline
شنبه 14 دی 1392, 17:54 عصر
سلام دوستان من یک masterpage دارم ولی وقی یک صفحه جدید اضافه می کنم و تیک masterpage آن را تیک می زنم زمانی که صفحه ایجاد می شه هیچ کاری نمی تونم توی اون صفحه در قسمت design انجام بدم و آیکن موس به صورت علامت ممنوع نشون داده می شه - هیچ ابزاری رو نمی تونم رو صفحه بیارم لطفا راهنمایی بفرمائید - تاز وی بی کارهای قدیمی هستم تازه تو وب اومدم

در صفحاتی که از مسترپیج خاصی استفاده میکنن ،تغییرات رو میتونید فقط در قسمت ContentPlaceHolder که توی مستر پیج مشخص شده اعمال کنید.

ZivehDesigne
شنبه 14 دی 1392, 18:03 عصر
در صفحاتی که از مسترپیج خاصی استفاده میکنن ،تغییرات رو میتونید فقط در قسمت ContentPlaceHolder که توی مستر پیج مشخص شده اعمال کنید.

دوست عزیز قسمت هایی روکه نمی تونی تغییر بدی در واقع اجزایی است که قراره تو همه صفحات ثابت باقی بمونه مسترپیج ینی همین(اجزای غیرقابل تغییر)، همون طور که دوستمون هم گفتن content Place Hoder روکه تو فرم فرزند می ذاره می تونی کنترل ها و اجزایی که قراره تو این صفحه گذاشته بشن اونجا درج کنی...

ramsess
شنبه 14 دی 1392, 22:35 عصر
ممنون از وقتی که گذاشتین خوب می تونم کاری کنم که هدر سایت سابت باشه ولی اگه بخوام منوهای سمت راست ثابت باشن و جز masterpage باشه و در صفحه ایی که می خوام ایجاد کنم چطور می تونم مثلا اخبار رو توی یه جدول قرار بدم؟

ZivehDesigne
شنبه 14 دی 1392, 23:45 عصر
ممنون از وقتی که گذاشتین خوب می تونم کاری کنم که هدر سایت سابت باشه ولی اگه بخوام منوهای سمت راست ثابت باشن و جز masterpage باشه و در صفحه ایی که می خوام ایجاد کنم چطور می تونم مثلا اخبار رو توی یه جدول قرار بدم؟

اخبار رو چطوری می خوای نمایش بدی بصورت ثابت یا داینامیک(با استفاده از پایگاه داده)؟

ramsess
یک شنبه 15 دی 1392, 09:36 صبح
بله دوست من می خوام داینامیک باشه - طراحی هم بر اساس جدول هستش یعنی 4 سطر در 3 ستون ستون سمت راست می خوام منوها باشن - وسط هم اخبار - سمت چپ هم تبلیغات و لینک . نظر سنجی
خوب وقتی که بخوام منوها تو همه صفحات ثابت باشن و جزء مسترپیچ باشه اون موقع نمی تونم هیچ ابزاری رو توی جدول وسط برای اخبار قرار بدم - مشکل اصلی من همینه با دیتابیس و بقیه موارد مشکل ندارم. باز هم از وقتی که گذاشتید ممنون هستم.

ZivehDesigne
یک شنبه 15 دی 1392, 12:07 عصر
دوست عزیز برای نمایش اخبار توی فرم فرزند می تونی یک DataList رو تو contentPlaceHolder قرار بدی و اونو به پایگاه داده متصل کنی، منوها و هدر و قسمت هایی که می خوای ثابت باشن رو تو صفحه masterPage طراحی کن و فقط تو فرم فرزند کنترل Datalist رو تو contentplaceholder قرار بده اینطوری راحت تره...