PDA

View Full Version : گفتگو: تشکیل نهاد ساخت یک مدیریت محتوای ایرانی

danial.saeedi
یک شنبه 15 دی 1392, 14:02 عصر
با سلام به برنامه نویسان php!
شاید بیشتر سایت ها یا وبلاگ ها از جوملا و وردپرس و... برای ساخت سایت خود استفاده می کنند.از این رو یک مدیریت محتوای (درست حسابی) وجود ندارد.
من هم در این مدت به این فکر بودم که چطوره این پیشنهاد رو در سایت برنامه نویس بیان کنم.
این پروژه اگه دوستان موافق باشند ان را به چند دسته تقسیم می کنیم:

ساخت توابع
بخش مدیریت
مدیریت پوسته
افزونه
امنیت برنامه
نمایش پوسته

شاید این لیست کامل نباشه اگه نظری دارید بگید.اول از نام شروع کنیم.:چشمک:

danial.saeedi
یک شنبه 15 دی 1392, 14:10 عصر
wordPreprocessor
که به معنی کلمه پیش پرداز هست.

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 15 دی 1392, 14:26 عصر
تصمیمی که گرفتین بسیار خوب هست ولی پیشنهاد میکنم CMS اگه میخواین بنویسید برای خودتون بنویسید چون تو ایران نمیتونید تو مخ یکی فرو کنید که از روش بومی استفاده کنید.
پیشنهاد من این هست سیستمی رو که تولید میکنید برای خودتون و تیم خودتون و یا اگر شرکت هستین در انحصار شرکت خودتون نگه دارید در این صورت بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت و بهتر میتونید مشتری رو قانع به استفاده کنید چون فردا مشتریتون نمیاد بگه اقا دستت درد نکنه سایتی که زدی سیستمش رو مفت گذاشتن برای دانلود. به همین خاطر انحصار کار کردن روی پروژه ای که خودتون مینویسید بهتر جواب خواهد داد.

موفق باشید

danial.saeedi
یک شنبه 15 دی 1392, 14:42 عصر
ادامه بدید ی عده اینجا بدخواه و انحصارطلبن که نمی خوان کسی پیشرفت کنه واقعا که
تا تاپیکی رو به رشد می بینن اونو کور می کنن:عصبانی:

دوست عزیز لطفا انتقاد پذیر باشید.
گفتم تا حالا این سایت نتونسته با همکاری هم یک برنامه درست کنن(مثلا ساخت انتی ویروس ایرانی).

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 15 دی 1392, 14:44 عصر
ادامه بدید ی عده اینجا بدخواه و انحصارطلبن که نمی خوان کسی پیشرفت کنه واقعا که
تا تاپیکی رو به رشد می بینن اونو کور می کنن:عصبانی:

کسی بدخواه و انحصار طلب و یا حسود نیستند عزیز :)) چرا بد برداشت میکنی‌؟
شما اگه واقعا سیستمی که بومی هست رو استفاده خواهید کرد پس چرا بعد از ۴ سال زحمتی که منه بدبخت کشیدم حتی یکی نگفت خسته نباشید ؟ کجا بودید ؟
خدا شاهده ۴ سال تمام وقت گذاشتم آخرش یکی نگفت آقا دستت درد نکنه ! اونهمه هزینه ... وقت .... بدبختی بکش آخرش هیچی ! البته هیچی هم نشد همین الان استفاده میکنیم و خیلیم قوی و خوب هست.
و بنده از تجربه ای که دارم برای وقت با ارزش این اقا پیشنهاد دادم ! همین و بس :)

اینم سایت پروژه بنده : http://serverelite.net یک سیستم کاملا یکپارچه که هم تحت وب هست و هم تحت دسک :) بدو بیا حمایت کن دیگه ! یه تنه دارم مینویسمش مفت گذاشتم برای ادمایی مثل شما :) پس چرا نیستین ؟

مونده داره خاک میخوره... و تصمیم گرفتیم در نهایت انحصاریش کنیم چرا؟ چون حمایت حتی دل گرمیم نشد ! هر کسی اومد گفت جوملا فلانه ورد پرس بهمانه یکی پیدا نشد بگه اقا احسنت.

همین الانم دارم Cross میکنم با هزاجور بدبختی که رو IOS و Android هم کار کنه !!!

حالا ما حسودیم ؟ یا چشمون ور نمیداره ؟ اگه اینجور بود که عمرمونو نمیزاشتیم برای این ملت که اخرشم حتی نتیجه نده...

danial.saeedi
یک شنبه 15 دی 1392, 14:55 عصر
خب حق با شماست من تجربه ی زیادی در این زمینه ندارم.
فک کنم باید این تاپیک رو باید ببندیم....

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 15 دی 1392, 15:00 عصر
خب حق با شماست من تجربه ی زیادی در این زمینه ندارم.
فک کنم باید این تاپیک رو باید ببندیم....

دوست من برای موفقیت باید کار گروهی باشه ! وقتی نیست مسلما پروژه شکست خواهد خود و در نهایت هدف دار پروژه به تنهایی جلو خواهد رفت.
خدا کنه هر کسی پروژه میزنه موفق بشه و کار گروهیش بگیره ولی من شخصا کار کنان گروهی که پوست و استخون همدیگرو نخوردن تو این مملکت ندیدم . والا به طرف میگی بیا رو یه سیستمی کار کنیم میگه وقتی ورد پرس هست چرا باید کار کنم ؟ اینجوری که نمیشه پروژه کار کردن عزیز من.

والا به خدا از ما گفتن بود ولی همه احتمالات رو در نظر بگیرید وظیفه خودم دونستم یکم از تجربه تلخی که در چندین پروزه گروهی داشتم اشاره کنم.

موفق باشید.

morrning
دوشنبه 16 دی 1392, 09:36 صبح
منم یه مدتی هست دارم روی یه پروژه متن باز به صورت انفرادی کار میکنم! انتظار درآمدزایی از این پروژه در کوتاه مدت رو ندارم ولی به موفقیتش امیدوارم. سورس هم روی بیت باسکت موجوده
http://barnamenevis.org/showthread.php?411234-Sarkesh-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B1%DA%A9-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C

MRmoon
دوشنبه 16 دی 1392, 09:52 صبح
http://www.apadanacms.ir/

يك cms ايراني