PDA

View Full Version : از کجا آموزش فارسی می توان گیر اورد

harani
یک شنبه 15 دی 1392, 20:20 عصر
با سلام خدمت دوستان من خیلی سریع میخواهم ویندوز فون و از ۰ شروع کنم زبان اصلا نمیتونم بخونم (خواهشنان نصیحتم نکنید) من رو سیستم SDK 7.1 دارم یه رفرنس فارسی دارم ولی برای SDK ۶ میخواستم بدونم اگه اونو بخونم مشکلی پیش نمیاد اصلا SDK ۶ با ۷ فرقی دارن یا ن اگه که دارن خواهشنا یه رفرنس فارسی فیلم یا کتاب معرفی کنید که من سریعا بتونم یاد بگیرم .خواهشنا راهنمایی کنید یا سپتس از همگی دوستان این موضوع برای من خیلی حیاتی اگه میشه کمکم تشکر از همه

masoud_pnu
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 01:30 صبح
دوست عزیز جسارته ولی تاابد درجا میزنید بااین تفکر.اگه به امید رفرنس فارسی نشستید که باید بگم در حد همین ایران باقی میمانید.اینجاهم که...نمیگم ضعیفیم، ولی واقعا اونا دیگه خیلی قوی هستن.خیلی.
وینفون پلتفرم جدیدیه.تازه راه افتاده.ایران هنوز تاره دارن آندروید رو یه چیزایی ازش میفهمن.دیگه خوددانید.

ramtinak
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 21:29 عصر
مسعود خان حرف درستی میزنه.
تا وقتی فکرتون روی آموزشهای فارسی هست نمیتونید یاد بگیرید چون در حال حاضر هیچ آموزشی من پیدا نکردم واسه وین فون یا اگه باشه خیلی کمه، انگلیسی همه چیز داره (تا جایی که خواستم بوده)
اما خودم یه چندتا برتامه ساختم اما نتونستم بزارمش تو استور فعلا بیخیال شدم!

SDK6 با 7.1 فرق داره اما مثله رفرنس های خود دات نت که مثلا اگه واسه دات نت 2 بنویسی واسه 3، 3.5، 4 ، 4.5 و ... هم میتونی استفاده کنی، اگه رفرنسی واسه 6 نوشته شده باشه واسه بقیه هم میتونی استفاده کنی
اما اگه واسه 8 نوشته شده باشه نمیتونی واسه 6 یا 7.1 استفاده کنی
پس جوابت آره هست میتونی ازشون توی نسخه های بالاتر اسفاده کنی.
فقط یادت باشه وقتی با 7.1 بسازی میتونی واسه وین فون 7.5، 8 و 8.1 برنامه هات نصب میشن اما اگه واسه 8 بسازی فقط 8 و 8.1