PDA

View Full Version : خبر: انتقاد از مدیران سایت و تالار

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 10:35 صبح
دیشب یه بی شرفی تو سایت ویروس گذاشت و حدود

هفت هشتا از اعضا به طور کامل اطلاعاتشو پرید از جمله خودم خودم که حدود یک ترابایت
اطلاعتم پرید و مدیرای سایت هیچ کاری نکردن تازه به من هشدار میدن که چرا فحاشی کردی در
حالی که اگر این کارو نمیکردم بقیه این مریض روانی رو نمیشناختن

خیلی از کسایی که اطلاعتشون پریده از تشکر کردن که شلوغش کردم و اون یابو رو شناختن

حالا از مدیرا میخوام بیشتر دقت کنن این دفعه که گذشت ولی دفعه بعد اگه ویروس بدتری بزارن و کسی توجه نکنه امکان داره اتفاقای بدتری واسه اعضا می افته

sagggad
دوشنبه 16 دی 1392, 10:39 صبح
متاسفانه هنوز هم دو تا جای دیگه از سایت ویروسش هست:

مقاله ای جالب در مورد شی گرایی (http://barnamenevis.org/showthread.php?435183-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B4%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C)

در این pdf شما با انواع تکنینک مهندسی نرم افزار آشنا می شوید (http://barnamenevis.org/showthread.php?435181-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-pdf-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF)

نمیدونم چرا مدیران رسیدگی نمیکنن؟؟

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 10:42 صبح

مقاله ای جالب در مورد شی گرایی (http://barnamenevis.org/showthread.php?435183-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B4%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C)

در این pdf شما با انواع تکنینک مهندسی نرم افزار آشنا می شوید (http://barnamenevis.org/showthread.php?435181-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-pdf-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF)

بدبختی اینه که ویروس نیست

اونایی که ویروس مینویسن یکم معرفت دارن به فایل های طرف احترام میزارن فقط ویروس مینویسن که سیستم عامل طرفو مخطل کنن ولی این شرف با این کارش خیلی از اعضارو شاکی کرده به مدیرا گذارش دادم اگه لطف کنن برش دارن!!!!!!!!

NasimBamdad
دوشنبه 16 دی 1392, 10:54 صبح
یه پست تکراری بده ، یا یک پستی که باب میل نباشه !!

1 دقیقه بعد پاک میشه

ولی این یارو ویروس گذاشته پاک نمیشه !!!

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 16 دی 1392, 10:58 صبح
برام جالبه که کله انجمن افتادن تو گیر این ویروس یعنی واقعا هر چی میزارن این ملت دانلود میکنه ؟ :قهقهه:
اینجاهم که شده بکش بکش ! یکی تفنگ پر میکنه یکی فحش میده ! جمع کنید بابا خودتونو اسباب خنده همه کردین خجالت بکشید.
به خاطر همینه که به هیچ تازه وارد و کاربر جدیدی پاسخ نمیدیم چون کلا مخشون معیوبه.

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 11:03 صبح
برام جالبه که کله انجمن افتادن تو گیر این ویروس یعنی واقعا هر چی میزارن این ملت دانلود میکنه ؟ :قهقهه:
اینجاهم که شده بکش بکش ! یکی تفنگ پر میکنه یکی فحش میده ! جمع کنید بابا خودتونو اسباب خنده همه کردین خجالت بکشید.
به خاطر همینه که به هیچ تازه وارد و کاربر جدیدی پاسخ نمیدیم چون کلا مخشون معیوبه.

خوش تیپ باکلاس خودت فهمیدی چی گفتی

الان خواستی بگی من خیلی با شعور و باکلاسم
یکی از بچه ها واسه من پیام خصوصی داده که ارشیو فیلم داشته اتوریه عکس داشته همه دیتاهاش و پروژه هاش پرید خیلی هاش برنگشته اون
وقت اومدی اینجا واسه من با کلاس بازی درمیاری جواب اونا رو کی میده میدونی همه زندگیت پاک بشه یعنی چی

مدیرا که تا یه پست تکراری میبینن زرتی پاکش میکنن ولی پستای تخم حرم رو هنوز هم هست

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 11:08 صبح
چند تا از دوستانمو فرستادم دارن ردتو می زنن . نفسی ازت درمیارم . تا روز قیامت بگی غلط کردم . غلط کردم. آشغال ویروس باز نکن .

اخ مامان ترسیدم ای وای توروخدا بگو دیگه دنبالم نگردن وای خدا قلبم اخ قلبم چه ترسناک

برو روانی خدا شفات بده اسم این برنامه رو گذاشتی ویروس من که همه چیم برگشت بدبخت خودتو خسته نکن برو جای دیگه عقده هاتو خالی بدبخت عقده ای

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 11:10 صبح
به من چه . اطلاعاتتو دوست داری . هر چیزی رو باز نکن . خاک تو اون سرت کنم . بدبخت واسه مردن خوبی

من دیتا هام برگشته بیچاره عقده ای دیگه به شما جوابی داده نمی شه اطلاعات و پست هاتون و ای پی و سرویس دهنده نتت رو ایجا ثبت کردن
http://www.cyberpolice.ir/page/20911

هم از طرف یکی از مدیرا هم چندتا از اعضا

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 16 دی 1392, 11:14 صبح
خوش تیپ باکلاس خودت فهمیدی چی گفتی

الان خواستی بگی من خیلی با شعور و باکلاسم
یکی از بچه ها واسه من پیام خصوصی داده که ارشیو فیلم داشته اتوریه عکس داشته همه دیتاهاش و پروژه هاش پرید خیلی هاش برنگشته اون
وقت اومدی اینجا واسه من با کلاس بازی درمیاری جواب اونا رو کی میده میدونی همه زندگیت پاک بشه یعنی چی

مدیرا که تا یه پست تکراری میبینن زرتی پاکش میکنن ولی پستای تخم حرم رو هنوز هم هست

خب عزیز من همه برنامه نویسایی که اینجا تشریف دارند حداقل تو عمرشون چند بار ویروسی شدن و اینارو تجربه کردن ! تجربه کردن که الان ویروسی نمیشن پس چرا من نشدم ؟ پس چرا مدیرا نشدن ؟ چرا دوستایی که کاربرای دائمی هستند نشدند ؟

شماهم به جای اینهمه دادو بیداد باید از این به به فکر امنیت خودت و اطلاعاتت باشی با دادو بیدادو فحش چیزی درست نمیشه.
داری میگی همه پروژه هام پاک شد همه اطلاعاتم پاک شد ! یه برنامه نویس حرفه ای که واقعا پروژه هارو خودش مینویسه اولا از چند تا منابع ذخیره سازی باید استفاده کنه هارد های جدا گونه داشته باشه و در نهایت اینجاست که لینوکس و خانواده یونیکسی خودشونو نشون میدن.

یکم رو حرفه ای شدن کار کنید یه روزی به این کاراتون میخندین ! من خودم اطلاعاتم پاک شده بود تنها کاری که کردم گفتم فدای تنم ! به درک دوباره مینویسم.
پس شما برنامه نویس نیستی که اینهمه دادو بیداد میکنی دیگه.

این آقای محترمیم که ویروسو پخش کرده ازبس بیکاره که نمیدونه چجوری خودشو مشغول کنه... بابا شماها دیگه کی هستید ! :قهقهه:

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 11:17 صبح
خب عزیز من همه برنامه نویسایی که اینجا تشریف دارند حداقل تو عمرشون چند بار ویروسی شدن و اینارو تجربه کردن ! تجربه کردن که الان ویروسی نمیشن پس چرا من نشدم ؟ پس چرا مدیرا نشدن ؟ چرا دوستایی که کاربرای دائمی هستند نشدند ؟

شماهم به جای اینهمه دادو بیداد باید از این به به فکر امنیت خودت و اطلاعاتت باشی با دادو بیدادو فحش چیزی درست نمیشه.
داری میگی همه پروژه هام پاک شد همه اطلاعاتم پاک شد ! یه برنامه نویس حرفه ای که واقعا پروژه هارو خودش مینویسه اولا از چند تا منابع ذخیره سازی باید استفاده کنه هارد های جدا گونه داشته باشه و در نهایت اینجاست که لینوکس و خانواده یونیکسی خودشونو نشون میدن.

یکم رو حرفه ای شدن کار کنید یه روزی به این کاراتون میخندین ! من خودم اطلاعاتم پاک شده بود تنها کاری که کردم گفتم فدای تنم ! به درک دوباره مینویسم.
پس شما برنامه نویس نیستی که اینهمه دادو بیداد میکنی دیگه.

این آقای محترمیم که ویروسو پخش کرده ازبس بیکاره که نمیدونه چجوری خودشو مشغول کنه... بابا شماها دیگه کی هستید ! :قهقهه:

ما واسشون احترام قائل شدیم فیلشونو تست کردیم نگو یارو مریض روانی من همه اطلاعتمو برگردوندم برادر ولی واسه دوستان دیگه ای ناراحتم که اطلاعتشون برنگشته

در ضمن اگه من سروصدا نمیکردم الان تاپیک هاشون هنوز بود و حتی اگه یه نفر هم اطلاعتش بپره بازم خیلیه

sagggad
دوشنبه 16 دی 1392, 11:21 صبح
واسه جرائم رایانه ای تو بی شعور....

hashtgerd2
دوشنبه 16 دی 1392, 11:23 صبح
من نمیدونم مدیر چرا این احمق رو بن نمیکنه
خداییش این چند تا پست از استاتوس های فیـس بوک هم جذابتر شدن:لبخند:

dashkeyvan
دوشنبه 16 دی 1392, 11:25 صبح
من نمیدونم مدیر چرا این احمق رو بن نمیکنه
خداییش این چند تا پست از استاتوس های فیـس بوک هم جذابتر شدن:لبخند:

اره خداییش از ترول بدتره یارو

danialafshari
دوشنبه 16 دی 1392, 11:27 صبح
سلام دوستان عزیز
مدیران هم طبق یک چارچوب و قانون باید فعالیت کنن
به هر حال مدیران هم کاربران همین سایت هستند و حقوق بهشون تعلق نمیگیره که ساعت معینی اینجا حضور داشته باشن
بنده شخصاً با شخص خاطی برخورد کردم و پیگیری خواهم کرد

مقاله ای جالب در مورد شی گرایی

در این pdf شما با انواع تکنینک مهندسی نرم افزار آشنا می شوید

یه پست تکراری بده ، یا یک پستی که باب میل نباشه !!

1 دقیقه بعد پاک میشه

ولی این یارو ویروس گذاشته پاک نمیشه !!!
ابتدا باید بگم هر تاپیکی با دلیلی که جلوش نوشته شده پاک میشه و اگر خلافش رو مشاهده کردید میتونید گزارش بدید که باقی مدیران و مدیران ارشد پیگیری می کنن
و دوم اینکه لینک ها مربوط به تالار اینجا نیست و سطح دسترسی اون تالار رو نداریم ولی مطمئناً رسیدگی میشه
و

قانون شماره 20
مسئولیت فایل ها و سورس های قرار گرفته در انجمن های سایت برنامه نویس بر عهده کاربر فرستنده می باشد و مسئولین سایت هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها ندارند.
بارها و بارها گفته شده که فایل exe اجرا نکنیدحتی فایل هایی هم که دارای سورس هستن ابتدا از پوشه debug فایل exe شو باز کنید و اول Build کنید بعداً اجرا کنید
جای این بحث اینجا نیست و می تونید در بخش زیر پیگیر شوید
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?17-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF
موفق باشید