PDA

View Full Version : سوال: (IntelliJ IDEA یا Netbeans) کدام یک برای نوشتن برنامه های جاوا بهتر است

csharpspider
دوشنبه 16 دی 1392, 15:27 عصر
(IntelliJ IDEA یا Netbeans) کدام یک برای نوشتن برنامه های جاوا بهتر است؟

منظورم از بهتر این است که با کدام یک می توانیم مثل ویژوال استدادیو برنامه های ویژوالی و فرم در زمان کمتر درست کنیم و در عین حال کار در ارتباط با دیتابیس و گزارش گیری راحت تر باشه
و کسانی که با هر کدام از این ها برای جاوا برنامه نوشتند لطفا تجربیاتشان رو به ما بگند
در کل میخوام به یک جمع بندی برسیم

the_wise1367
دوشنبه 16 دی 1392, 16:33 عصر
Netbeans خوبه تا مدتی من باهاش کارکردم ولی واسه یه کارهایی کمبودهایی حس میکنی که با Eclipse برطرف میشه ولی...
ولی eclipse یک کم کار باهاش سخت تر از netbeans ست
IntelliJ IDEA تو یک نظرسنجی سایت خارجی دیدم که بعد از ایکلیپس دومین IDE محبوب دنیاست ولی باهاش کار نکردم

csharpspider
دوشنبه 16 دی 1392, 19:14 عصر
Netbeans خوبه تا مدتی من باهاش کارکردم ولی واسه یه کارهایی کمبودهایی حس میکنی که با Eclipse برطرف میشه ولی...
ولی eclipse یک کم کار باهاش سخت تر از netbeans ست
IntelliJ IDEA تو یک نظرسنجی سایت خارجی دیدم که بعد از ایکلیپس دومین IDE محبوب دنیاست ولی باهاش کار نکردم

میشه یه خورده دقیق بگی چه کمبودهایی حس میشه با نت بینز؟

a.seieddokht
دوشنبه 16 دی 1392, 19:32 عصر
با سلام

بهترین IDE به نظر من و اساتید بزرگ بنده IntelliJ Idea هست و بس باید باهاش کار کنی تا متوجه بشی که سریع ترین و هوشمندترین IDE دنیاست:لبخندساده:

موفق باشید

cups_of_java
دوشنبه 16 دی 1392, 21:42 عصر
اگه با اعمال Crack روی یک IDE مشکلی نداشته باشی از نظر فلسفی خوب IDEA بهترین گزینه هستش... که نسخه Communityش واقعن گاهی محدوده و باید crack شدش رو استفاده کرد...
کد زدن توی IDEA واقعن یه لذت هستش...