PDA

View Full Version : سوال: مشکل با session ، زمان خروج و سئو

Louai_M
دوشنبه 16 دی 1392, 20:21 عصر
با سلام

من یک صفحه لاگین طراحی کردم و لی همیشه پیغام زیر بالا میاد و بعد از اعتبار سنجی یوزر و پسورد اجازه ورد را نمی دهد

Warning: session_start() [function.session-start (http://shadeganrasad.ir/blog/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home3/shadegan/public_html/blog/login.php:1) in /home3/shadegan/public_html/blog/login.php on line 3

بعد از اعتبار سنجی یوزر و پسیور کد زیر نمایش داده میشود و صفحه به بخش مدیریت هدایت نمی شود

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/shadegan/public_html/blog/login.php:1) in /home3/shadegan/public_html/controller/bloglogin.php on line 24

در حالی که اگه یکبار دیگه ادرس را در آدرس بار تایپ کنم بخش مدیریت نشان داده می شود
مشکل کجاست
کدهای صفحه مدیریت :

ob_start();
session_start();
if(!isset($_SESSION['user']))
{
header("location: login.php");
}

$username = $_SESSION['user'];
$fullname = $_SESSION['user'];

قبلاً فقط session_start() می نوشتم بعد بهش ob_start() اضافه کردم و به وسیله notpad++ گزینه utf-8 without bom را نیز فعال کردم ولی بازهم این خطا رخ می دهد.

2- هنگامی که کاربر وارد شده و مثلا نیم ساعت از بخش استفاده نکند چکار کنم که خودبخود logout اجرا شود یعنی خارج شود چون بخش بلا استفاده است.

3- سئو را چگونه یاد بگیرم و از کجا باید شروع کنم آموزشی ندارید / مثلاً برای حفظ رتبه یا افزایش رتبه چکار باید بکنم

4- آموزش کامل استفاده از zend را کسی دارد به فارسی

با تشکر

iranh00
سه شنبه 17 دی 1392, 00:30 صبح
من یک صفحه لاگین طراحی کردم و لی همیشه پیغام زیر بالا میاد و بعد از اعتبار سنجی یوزر و پسورد اجازه ورد را نمی دهد

$username = $_SESSION['user'];
$fullname = $_SESSION['user'];

آقا این قسمت که شما یک Sesssion یکسان رو به دو متغییر دادی، بعداً ایجاد مشکل نمیکنه ؛ شاید از این باشه

واسه آموزش zend ؛ من تصویری رو داخل همین تاپیک PHP دیدم.
برای شروع سئو؛ الان یه سرچ کنید توی اینترنت، خیلی سایت ها آموزش گذاشتن.

iranh00
سه شنبه 17 دی 1392, 00:33 صبح
اما مشکل خود من !
در ارتباط با بحث SEssion ها هم هستش !

من اگه داخل صفحه کنترل پنل مدیریت باشم (admin_cp.php) همه فایلهایی که داخل همین پوشه (admin) هستند رو بدون هیچ مشکلی به عنوان کاربر وارد شده باز میکنه . اما اگه من یک پوشه برم عقب، یا آدرس فایل که داخل یک پوشه دیگه هست رو بدم، کاربر خارج میشه .
مثلاً این ساختار رو دقت کنید .
localhost/rootsite/admin/ - all file running well

حالا میخوام از داخل پوشه ادمین برگردم به روت سایت و فایل index.php رو اجرا کنم.
localhost/rootsite/index.php - not Work

Louai_M
سه شنبه 17 دی 1392, 21:04 عصر
مشکل سؤال اولم حل شد
ابتدای صفحه

ob_start();
session_start();
if(!isset($_SESSION['user']))
}
header("location: login.php");
ob_end_flush();
exit();