PDA

View Full Version : تغییر موقعیت در جی کوئری

ghiasvand_2008
سه شنبه 17 دی 1392, 01:01 صبح
با سلام به دوستان،من این جی کوئری رو دریافت کردم و پیش فرض موقغیت خودش در بالای صفحه هست من میخام تغییر موقعیت بهش بدم وقتی میرم دست میزنم به فایل css خراب میشه و از هم میپاشه حالا می خام اونو در وسط صفحه قرار بدم یا اصلا به موقیعت دلخواه ببرمش اگه میشه راهنمایی کنید چطور این کار رو انجام بدم ممنون میشم

meysam1366
سه شنبه 17 دی 1392, 10:46 صبح
سلام دوست عزیز

شما فایل demo-slider.html رو توی ادیتور باز کنید و بعد از id="slider" یه استایل باز کنید و کد زیر رو وارد کنید

به این صورت

<div id="slider" style="margin: 70px auto;">

Omid Jackson
سه شنبه 17 دی 1392, 12:11 عصر
ای بابا، ما رو گذاشتین سر کار :| هی دارم میگردم چرا تغییرات اعمال نمیشه آخرش فهمیدم CSS رو از جای دیگه خوندین
اسکریپت وقتی اجرا میشه خودش یه دیو با کلاس coin-slider و با آیدی coin-slider-slider میسازه که همه ی تگ ها رو داخل اون قرار میده
حالا مثلا شما میخواین از بالا 100 پیکسل فاصله داشته کافیه برین slider-style.css رو باز کنین و به کلاس coin-slider مارجین بدین
مثلا کلاس رو به شکل زیر تغییر بدین:

.coin-slider {
overflow: hidden;
position: relative;
margin-top: 100px;
}

ghiasvand_2008
چهارشنبه 18 دی 1392, 11:38 صبح
متشکر،اما این زیرش چندین عکس زمینه هست که اونا جابحا نمیشن و وقتی زمینه رو دستکاری می کنم اثرش روی لایه اولی میافته که تصاویر پایین تر میان.
یه سوال دیگه اینه چرا وقتی تو asp.net از این جی کوئری استفاده می کنم وقتی برنامه اجرا میشه تو Internet Explorer خطا میگیره اما ذر حالت عادی بدون asp.net خطا نمیگره چاره چیه؟