PDA

View Full Version : سوال: کمک برای بروژه پایانی

s-i-s-i
سه شنبه 17 دی 1392, 19:43 عصر
سلام من برای پروژه پایانی کارشناسی طراحی سایت با asp.net برداشتم. کسی هست که بتونه کمکم کنه؟
میخوام یه چیز عالی و توپ تحویل بدم.
موضوع پروژه من رزرو نوبت دهی به صورت آنلاین هستش. الان شروع کار و قسمت طراحی اون هستم .
صفحات متفاوتی دارم از جمله پنل کاربری های متفاوت.
الان قسمت ورود و ثبت نام چندتا radio button قرار دادم که میخوام برای اون کد بنویسم که با زدن هر کدوم از اون ها به صفحه مورد نظر بره.
اگه کد این رو بهم بگید ممنون میشم
ممنون میشم اگه جوابم رو زودتر بدید

fakhravari
سه شنبه 17 دی 1392, 20:20 عصر
اطلاعات شما کافی نسیت.
پروژه که یه تیکه 2 تیکه نیست.
معلومه اطلاعات شما کافی نیست و نمیتونید انجام بدهید

s-i-s-i
دوشنبه 23 دی 1392, 18:39 عصر
در حال حاظر باید فقط طراحی کنم و خروجی اون رو نشون بدم.
گفتن حالا نباید از sql server استفاده کنم، برای نمایش کامل خروجی احتیاج به قطعه کدی دارم که با اون بتونم صفحات مختلف رو باز کنم.
صفحه login من دارای 3 عدد radio button هست که شامل دکتر، منشی و بیمار هست. حالا چه کدی رو داخل button بنویسم تا مثلا با انتخاب دکتر، به پنل کاربری دکتر متصل شود؟ (البته بدون داشتن بانک اطلاعاتی)

black_binary
دوشنبه 23 دی 1392, 18:54 عصر
سلام
حداقل یک دیزاین ساده از برنامه رو آماده کن و نمایش بده.
کدنویسی آخرین مرحله هست.
اول تحلیل پروژه و جمع آوری اطلاعات رو انجام بده.
مشخص کردن هدف پروژه، نیازسنجی ها، گزارشات مورد انتظار و غیره رو مشخص کن.
صفحاتت هم بر اساس همین اطلاعات جمع آوری شده بهتر میتونی مشخص کنی و طراحی نمایی.
موفق باشی.

<a href="esme safhe.aspx">pezeshk</a>

r_s1389@yahoo.com
دوشنبه 23 دی 1392, 19:09 عصر
سلام من برای پروژه پایانی کارشناسی طراحی سایت با asp.net برداشتم. کسی هست که بتونه کمکم کنه؟
میخوام یه چیز عالی و توپ تحویل بدم.
موضوع پروژه من رزرو نوبت دهی به صورت آنلاین هستش. الان شروع کار و قسمت طراحی اون هستم .
صفحات متفاوتی دارم از جمله پنل کاربری های متفاوت.
الان قسمت ورود و ثبت نام چندتا radio button قرار دادم که میخوام برای اون کد بنویسم که با زدن هر کدوم از اون ها به صفحه مورد نظر بره.
اگه کد این رو بهم بگید ممنون میشم
ممنون میشم اگه جوابم رو زودتر بدید
ببخشید شما باید وقتی مشکل پیش اومد بپرسین نه اینکه از دوستان بخوایید کل برنامه رو برا شما بنویسن
در ظمن اونی که شما خواستین نامفهوم بود

r_s1389@yahoo.com
دوشنبه 23 دی 1392, 19:12 عصر
در حال حاظر باید فقط طراحی کنم و خروجی اون رو نشون بدم.
گفتن حالا نباید از sql server استفاده کنم، برای نمایش کامل خروجی احتیاج به قطعه کدی دارم که با اون بتونم صفحات مختلف رو باز کنم.
صفحه login من دارای 3 عدد radio button هست که شامل دکتر، منشی و بیمار هست. حالا چه کدی رو داخل button بنویسم تا مثلا با انتخاب دکتر، به پنل کاربری دکتر متصل شود؟ (البته بدون داشتن بانک اطلاعاتی)
شما میتونید سه تا پنل درست کنید و خیلی ساده با چک کردن مقدار رادیو باتن مثلا اگر دکتر بود بره به پنل دکتری یا اینکه اگر دکتر بود دکمه پنلی اون نمایش داده بشه
خیلی راحت میتونی بنویسی