PDA

View Full Version : استفاده از Httpcontext.current.item به جای اشیا استاتیک

feri10
چهارشنبه 18 دی 1392, 12:27 عصر
سلام.
من یک گرید دارم که دیتا سورسش را با یک لیست پر کردم. لیستم را توی اکثر ایونت ها استفاده میکنم بنابر این استاتیک تعریفش کردم.
ولی الان که چند تا کاربر ازش همزمان استفاده کردن اطلاعات همدیگر را میبینن و اطلاعات به دلیل استاتیک بودن قاطی میشه که این یعنی فاجعه :متعجب::متعجب:
سرچ کردم و استفاده از Httpcontext.current.item را پیدا کردم ولی هر چی گشتم نتوانستم روش استفاده ازش را یاد بگیرم برای این مورد خودم.

اگر کسی کمک کنه واقعا ممنون میشم.

feri10
چهارشنبه 18 دی 1392, 13:12 عصر
دوستان واقعا اگر کسی کمک کنه ممنون میشم خیلی ضروریه. کسی نیست؟

meisam12
چهارشنبه 18 دی 1392, 20:37 عصر
سلام دوست عزیز من اگر جای شما باشم اصلاً از static استفاده نمی کنم. بهتر است شما دید شی گرایی داشته باشید و متد هایتان را در قالب یک کلاس بنویسید مثلاً متد لیستی از کارمندان در هر صفحه کلاسی را که ساختید از روی آن شی بسازید و از متدهایش استفاده کنید. public class EmployeeServices { . . . public List GetEmployees() { //Context به منبع داد ه تان اشاره می کند return Context.Employees.ToList(); } } //صفحه ی مورد نظرتان public class ManageEmployees:System.Web.UI { //Instance variables EmployeeServices Employee; //Constructor public ManageEmployees() { Employee=new EmployeeServices(); } //متدی که data source گریدتان را پر می کند public void ManageEmployees_Load() { grdEmployees.DataSource=Employee.GetEmployees(); grdEmployees.DataBind(); } } /]