PDA

View Full Version : sdk + سری 60

freebird
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 13:58 عصر
سلام
برای برنامه نویسی موبایل های سری 60 نوکیا با استفاده از CBuilderX ، بایستی از چه edition ای از S60 SDKs for Symbian OS استفاده کنم؟ در واقع اینجا (http://www.forum.nokia.com/main/0,,034-4,00.html)یکسری sdk برای سری 60 وجود دارد که من دقیقا نمی دانم بایستی کدامشان را دانلود کنم. (گوشی 6600 است).
در ضمن سایت نوکیا به کاربر های ایرانی اجازه دانلود را می دهد؟
-باتشکر

soheilparvin
پنج شنبه 31 فروردین 1385, 11:17 صبح
سلام
توی اینجا توضیح داده که چیو دانلود کنی :

http://www.newlc.com/Nokia-Series-60-SDK.html

اگه ip ایرانی داشته باشی نمی تونی بگیریشون ... از یه proxy استفاده کن .

freebird
جمعه 01 اردیبهشت 1385, 12:02 عصر
تا الان صدتا پروکسی تست کردم اما هیچکدام کار نمی کنند، شما یه IP تست شده سراغ دارید؟ (در ضمن لطفاً نرم افزار معرفی نکنید)
-مرسی

mohsengrisly
جمعه 01 اردیبهشت 1385, 18:08 عصر
خب این بستگی داره فقط می خوای با بیلدر کار کنی یا نه با بقیه زبانهای برنامه نویسی هم سازگاری داشته باشه.برای هم کدوم فرق داره .
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=43742

soheilparvin
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 10:09 صبح
21 ip :212.77.192.62 port
مال کشور امارات .... فکر کنم البته ..... امتحان کن ....

kia1349
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 05:16 صبح
آقا یکی که میتونه زحمت دانلود رو بکشه بزاره اینجا تا بقیه هم این sdk رو استفاده کنن
بخدا شبکه ما خودش پروکسی داره و سخت میشه دورش زد وگرنه من این کارو براتون میکردم
البته من sdk نسخه 1 رو دارم ولی روی xp کامل نصب نمیشه و هنگ میکنه

milani
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1385, 11:35 صبح
سلام به دوستان عزیز
اون SDK ای رو که شما می خواستید در این سایت قرار داده شده است اما من اینترنت پر سرعت در اختیار ندارم که دانلود کنم.

http://tarahi.net/download.asp?dir=Symbian
بهتره به صفحه اصلی سایت بروین و از آنجا Symbian Tools & SKDs را انتخاب کرده و برنامه مورد نظر خود را دانلود کنید

010101
جمعه 08 اردیبهشت 1385, 01:25 صبح
ببخشید! من اطلاعی از برنامه نویسی Symbian ندارم و تازه دارم شروع میکنم. آیا میشود از محیط های object oriented استفاده کرد یا خیر؟

sarvestan
جمعه 08 اردیبهشت 1385, 06:17 صبح
میتونم Code Warrior رو به شما پیشنهاد کنم
احتمالا بدتون نیماد D:

freebird
یک شنبه 10 اردیبهشت 1385, 12:17 عصر
با تشکر از milani ، می خواستم بپرسم ورژن سیمبین گوشی6600 مگه 7 نیست؟ با این sdk که آپلودش کردن و ورژنش هم 9.1 هست می شود برای گوشی 6600 استفاده کردش؟
من فکر می کردم که باید از 2rd edition استفاده کنم.

mohsengrisly
یک شنبه 10 اردیبهشت 1385, 17:11 عصر
برای 6600 از sDK S60 v2.0 استفاده کنید
این بهترین انتخاب برای کل سری 60 می باشد

kia1349
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 15:00 عصر
ببین sdk 2.1 خیلی خوبه ضمن اینکه 6600 رو ساپورت میکنه موبایلهای بالاتر رو هم ساپورت میکنه ولی ورژن 2 فقط 6600 و به پائین رو ساپورت میکنه
ضمنا من ورژن 2.1 رو با کلی کلک دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری به دوستان بدم

mohsengrisly
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 14:52 عصر
ای بابا مثل اینکه کسی اون مجموعه برنامه نویسی موبایل ما رو ندیده
من ده نوع مختلف SDK ها رو اماده با کلی مخلفات و یه شبیه ساز توپ اماده کردم
برای دوستان برنامه نویس .خداوکیلی نسبت به وقتی هم که گذاشتم هیچ سود مادی نداره
همین زمان رو برای بقیه کار ها گذاشته بودم چندین برابر بهتر بود .اما اعتقاد دارم همه چیز و همیشه در درجه اول پول نیست.وگرنه تا حالا ....
فقط خواستم کمکی کنم این برنامه نویسی موبایل تکون بخوره
در مورد ورژن 2 هم کاملا حق با شما است
اما در عمل اینطور نیست چون من با ورژن 2 یه برنامه کوچول موچول برای تسلط خودم نوشتم که توی 7610 هم اجرا شد ؟

freebird
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 17:21 عصر
ای بابا مثل اینکه کسی اون مجموعه برنامه نویسی موبایل ما رو ندیده
من ده نوع مختلف SDK ها رو اماده با کلی مخلفات و یه شبیه ساز توپ اماده کردم
برای دوستان برنامه نویس .خداوکیلی نسبت به وقتی هم که گذاشتم هیچ سود مادی نداره
همین زمان رو برای بقیه کار ها گذاشته بودم چندین برابر بهتر بود .اما اعتقاد دارم همه چیز و همیشه در درجه اول پول نیست.وگرنه تا حالا ....
فقط خواستم کمکی کنم این برنامه نویسی موبایل تکون بخوره
اما در عمل اینطور نیست چون من با ورژن 2 یه برنامه کوچول موچول برای تسلط خودم نوشتم که توی 7610 هم اجرا شد ؟
ببین آقا محسن، قبول دارم پک کاملی ارائه کردید، منتها این برای کسی خوبه که تا الان هیچ زمان یا هزینه ای رو برای دانلود ابزار صرف نکرده باشه، یه نفر که 70 درصد ابزار رو با بدبختی دانلود کرده به نظر من براش نمی ارزه که برای بدست آوردن 30 درصد باقیمانده بازم 10تومن بده. در کل پک شما به نظرم تو بازار خیلی خوب فروش خواهد کرد، اما اینجا( تو فروم) بعید می دونم، چون همه تقریبا تعدادی از ابزار رو بدست اوردن مونده بقیه اش
:متفکر: اگه جدا جدا بفروشیشون، من مشتری می شم.
در هر صورت موفق باشید.

mohsengrisly
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 15:41 عصر
فرمایشات شما درست
اما گویا کامل متوجه منظورم نشدی و زدی به بی راهه عزیز
شما این مطلب رو هم خوندین

من اصلا اسراری برای کسی نداشتم و ندارم
هر محصولی هم مشتری خواص خودش رو داره یقینا
در مورد فروش جدا جدا هم چشم ببینم چی میشه

babak00000
دوشنبه 25 اردیبهشت 1385, 17:39 عصر
Free bird عزیز ! اگه اینترنت پرسرعت داری یه سری به اینجا بزن. تمام چیزهایی رو که نیاز هست upload کردم .
ضمنا کار بچه ها عالی بود. من اگه می دونستم که اون CD با این قیمت هست اینهمه دنبال اینها نمی گشتم.

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=34882&page=2

------------
بابک توکلی

milani
چهارشنبه 03 خرداد 1385, 08:46 صبح
این CD رو کی می فروشه؟
آیا می شه با اون نرم افزار هایی که شما گفتین بر روی تصاویری که از طریق دوربین موبایل برداشته می شود پردازشی رو انجام داد.

milani
پنج شنبه 11 خرداد 1385, 22:00 عصر
من بار ها گفته ام هر کتاب نایاب هر نرم افزار مخصوص را با استفاده ار emule می توانید دانلود کنید.

moji20cpp
جمعه 09 فروردین 1387, 11:15 صبح
برای نوکیا 6600 از sdk 2 استفاده کن. بدون future pack. دو نسخه وجود داره.یکی برای ویژال استدیو و یک هم برای کارباید.اگه نتونستی از سایت نوکیا دانلود کنی بهم میل بزن تا لینکشو در اختیارت بزارم.
moji20cpp@gmail.com